Victoria Beckham na ślubie Księcia Williama i Kate Middleton

108 108

Z pewnością jednymi z najbardziej interesujących gości na ślubie Księcia Williama i Kate MiddletonDavid i Victoria Beckham.

Ciężarna gwiazda, od pewnego czasu wzięta projektantka mody, również budzi ciekawość.

Wszyscy zastanawiali się, czy wystąpi w jednej z zaprojektowanych przez siebie sukienek.

Media słusznie podejrzewają, że najprawdopodobniej tak będzie – to świetna okazja do autoreklamy.

Czy widać brzuszek? Raczej nie – sukienka jest luźna. Pochodzi z najnowszej kolekcji Victorii (jesień/zima 2011/2012), jednak Posh zdecydowała się na inny, mniej rzucający się w oczy kolor. Na wybiegu kreacja ma kolor bakłażana, dziś Victoria pokazała jej granatową wersji:

Victoria ma na sobie zmienioną wersję jednego ze swoich projektów, pochodzącego z jesienno-zimowej kolekcji.

To pierwsza, ale nie ostatnia kreacja, jaką włoży dziś Posh. Inny strój będzie obowiązywał na przyjęciu weselnym, na którym panie zaprezentują suknie koktajlowe i wieczorowe.

 
108 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

VICTORIA WYGLĄDA JAK BOGINII:::))))WOW EKSTRA

ten kapelusik dramatyczny miała. jakby słoma z niego wystawała.

UWAGA!!!!DZisiaj jest BABY SHOWER który organizuje dla Beckhamów Eva Longoria!!!!!!NAPISZCIE COŚ WIĘCEJ O TYM PROSZE;0mam nadzieję ze będzie mnóstwo zdjęć i że to nie jest zamknięta impreza::))))

BOSCY SĄ::)))I LOVE YOU VICTORIA AND DAVID

BECKHAMOWIE TO NAJPIĘKNIEJSZA PARA ŚWIATA;00))I NIE CZEPIAJCIE SIĘ VICTORII ŻE WYGLĄDAŁA JAK NA POGRZEBIE!ONA JEST W CIĄŻY DLATEGO WYBRAŁA TAKI KOLOR SUKNI::))))

gość, 29-04-11, 13:52 napisał(a):ale faux pax, na czarno na ślub, jak dla mnie nie do wyobrażenia… wygląda jakby miała na sobie czarny worek i plastikową maske, nie cierpie tej baby…Faux PAS – pax to po lacinie pokoj!

Brytyjczycy maja najgorsze jedzenie i ciuchy-toz to istny cyrk objazdowy , te krecje przyprawiaja o mdlosci …poza tym sa najlepsi w rozwodach a ich rodzina krolewska to patologia .

victoria jest wyjatkowo nieatrakcyjna kobitka: twarz tchorzofretki, naprawde brzydka baba

David niczym boski Apollo 😀

Ona wygląda jakby jej ktoś umarł, a nie jakby szła na ślub! Serio, to moje pierwsze i chyba jedyne skojarzenie tak jak na nią patrze.

Często od zajętych facetów słyszę, że jestem piękna, a ich pana taka, sraka i owaka. A czy ktorys powiedzial ci tez, ze jestes kompletna idiotka?

Te Kobieciny nie mają zielonego pojęcia o dobrym wyczuciu stylu i smaku. Koszmar! powinnas dac im lekcje, czekaja na ciebie!!!!

cudowna;) i te włosy mm;p

buahahahahahahaha! wygląda tragicznie!! to na głowie to po prostu rozpacz i śmiech!

Victoria strasznie smutno wyglądała…

Bardzie się ubrała jka na pogrzeb. Nie podoba mi się.

a ja jestem przecietna i miałam przystojniaka ale zostawił mnie he

gość, 30-04-11, 07:47 napisał(a):Nie wiem skąd opinie o tym że królewska moda jest wytworna, elegancka i klasyczna. Połowa tych Kobiet na wczorajszym ślubie wyglądała po prostu koszmarnie! Pstrokate stroje, tandeta, kicz i te śmieszne nakrycia głowy – albo kapelusz z rondem o średnicy 0,5 m albo śmieszna upinanka przypominająca homary albo bukiety kwiatów…Te Kobieciny nie mają zielonego pojęcia o dobrym wyczuciu stylu i smaku. Koszmar! to się nazywa etykieta, a ty takiej nigdy nie posiądziesz

za ciemna jak na slub, idealna na pogrzeb

gość, 29-04-11, 21:11 napisał(a):gość, 29-04-11, 20:45 napisał(a):gość, 29-04-11, 19:29 napisał(a):gość, 29-04-11, 18:10 napisał(a):Kolejny raz potwierdza się moja teza:Przystojni faceci mają brzydkie/bardzo przeciętne laski!!to super bo ja jestem przeciętna i bardzo chciałabym mieć przystojnego faceta Hurra ! Dobrze , że jestem brzydka .Też się cieszę, bo urodą Penelope Cruz nie grzeszę;]A dla waszych facetów i tak będziecie najpiękniejsze;-)Nie do końca.Powiem Ci, że wielu zajętych facetów mnie podrywa. Nawet Ci których kobiety znajdują się w pobliżu. Czasem chodzi im o seks, czasem przy dłuższej znajomości wiem, że rzucili by swoje panny . Często od zajętych facetów słyszę, że jestem piękna, a ich pana taka, sraka i owaka. Pewnie wiele z was też to przerabia.Facet nawet jak kocha to surowo ocenia swoją pannę i zauważa ładniejsze dziewczyny od niej. Dbaj “panno” o urode bo to jedyny twoj atut 😉

Nie wiem skąd opinie o tym że królewska moda jest wytworna, elegancka i klasyczna. Połowa tych Kobiet na wczorajszym ślubie wyglądała po prostu koszmarnie! Pstrokate stroje, tandeta, kicz i te śmieszne nakrycia głowy – albo kapelusz z rondem o średnicy 0,5 m albo śmieszna upinanka przypominająca homary albo bukiety kwiatów…Te Kobieciny nie mają zielonego pojęcia o dobrym wyczuciu stylu i smaku. Koszmar!

gość, 29-04-11, 22:29 napisał(a):david sie troche usmiechal a ona wiecznie w posepnym nastroju i jej kreacja czarna na slubnie czarna tylko GRANATOWA

Fajna jest Victoria !

slicznie !!!

Wygladała swietnie.Jednak ja juz nauczona tym co znajduje w poradach na stronie dreft.pl jednak proponowałabym zamienienie jej na inny kolor.Ten wygladał bardzo pogrzebowo.

david sie troche usmiechal a ona wiecznie w posepnym nastroju i jej kreacja czarna na slub

ma bardzo ładny kapelusz 🙂

Te nakrycia na głowach

gość, 29-04-11, 17:54 napisał(a):czy widzieliście kiedyś tą mimoze uśmiechnietą? wydaje sie ponura i nieprzyjemna mimo całej tej kasyco kasa ma do tego dziecko opamiętaj się i pomyśl!Tak widziałm ja usmiechnieta

szok ona ma 16 cm buty, i w ciazy

rixsi, 29-04-11, 12:17 napisał(a):Widać że jest zarozumiała 😛 Nie podoba mi się jej ubiór i ten Głupkowaty kapelusz ..dziecko co ty wisz, ona nie jest zarozumiała

gość, 29-04-11, 20:45 napisał(a):gość, 29-04-11, 19:29 napisał(a):gość, 29-04-11, 18:10 napisał(a):Kolejny raz potwierdza się moja teza:Przystojni faceci mają brzydkie/bardzo przeciętne laski!!to super bo ja jestem przeciętna i bardzo chciałabym mieć przystojnego faceta Hurra ! Dobrze , że jestem brzydka .Też się cieszę, bo urodą Penelope Cruz nie grzeszę;]A dla waszych facetów i tak będziecie najpiękniejsze;-)Nie do końca.Powiem Ci, że wielu zajętych facetów mnie podrywa. Nawet Ci których kobiety znajdują się w pobliżu. Czasem chodzi im o seks, czasem przy dłuższej znajomości wiem, że rzucili by swoje panny . Często od zajętych facetów słyszę, że jestem piękna, a ich pana taka, sraka i owaka. Pewnie wiele z was też to przerabia.Facet nawet jak kocha to surowo ocenia swoją pannę i zauważa ładniejsze dziewczyny od niej.

Victoria jest niezaprzeczalnie piękną kobietą . Życzę im dużo szczęścia:)

Zle ubrana i nieodpowiednio. Po pierwsze kolor jak na pogrzeb, po drugie odsloniete kolana – przy krolowej nie wypada, nie wspominajac o tak istotnej uroczystosci koscielnej.

Fajna delikatna kreacja w sam raz dla niej!!!

gość, 29-04-11, 19:29 napisał(a):gość, 29-04-11, 18:10 napisał(a):Kolejny raz potwierdza się moja teza:Przystojni faceci mają brzydkie/bardzo przeciętne laski!!to super bo ja jestem przeciętna i bardzo chciałabym mieć przystojnego faceta Hurra ! Dobrze , że jestem brzydka .Też się cieszę, bo urodą Penelope Cruz nie grzeszę;]A dla waszych facetów i tak będziecie najpiękniejsze;-)

Fajna mycka Viki…

on usmiechniety i wyluzowany o ona wiecznie spieta i kontrolujaca kazdy swoj gest

gość, 29-04-11, 18:10 napisał(a):Kolejny raz potwierdza się moja teza:Przystojni faceci mają brzydkie/bardzo przeciętne laski!!to super bo ja jestem przeciętna i bardzo chciałabym mieć przystojnego faceta Hurra ! Dobrze , że jestem brzydka .Też się cieszę, bo urodą Penelope Cruz nie grzeszę;]

okropnie wygladała,ubrała sie jak na pogrzeb a nie ślub.

wygląda rewelacyjnie z klasą super! a jeszcze ten kapelusz, ma dziewczyna gust!!!

fajnie wygląda..sukienka bardzo fajna,szczególnie dla kobiety w ciąży…..jednak jest jedna rzecz,która mi się totlanie nie podoba w tym stroju…buciory,które wydają się za ciężkie….moje zdanie..

boze, ale on jest seksowny. jak patrzy tym powaznym, meskim wzrokiem to az mi ciarki po plecach przechodza…

w tych Louboutin’ach wyglada jakby miala podkowy!

w dupie ma kij od szczotki co za pustak

gość, 29-04-11, 15:27 napisał(a):dno i porażka ! ludzie nie maja co jeść!40 milionów funtów poszło na ten cyrk z podatków ludzi cieżko pracujących!jakby kije połkneliktos tu nie jest zbyt blyskotliwy. Wiekszosc tych pieniedzy zostala przeznaczona przede wszystkim na ochrone (wyobrazasz sobie jaki chaos by panowal na ulicach jakby nie bylo strazy porzadkowej), Krolowa zaplacila za wesele, za sukienke Kate zaplacili jej rodzice. Dodatkowo ile to cale przedsiewziecie wlasnie zarobilo na tym “cyrku” ile ludzi przyjechalo(zaplacilo za podroz – podatek do kieszeni rzadu), ile ludzi kupilo jedzenie, picie itp (podatek do kieszeni rzadu) restauracje, hotele full – ile pieniedzy z tego i znowu PODATKU wrocilo do kiedzeni goverment, jesli ludzie placa pieniadze – goverment zarabia pieniadze. Ile ludzi zostalo dodatkowo zatrudnionych na ten dzien czyli praca i PODATKI dla goverment. Swita ci juz cos?? czysta inwestycja dla rzadu, jakby sie nie oplacalo nie robiliby tego, proste wiec sie nie martw. Dodatkowo kubki, flagi i inne pierdoly ile na to poszlo, ile firm zarobilo na tym, dobre dla biznesu. nadal myslisz ze to strata pieniedzy?

Kolejny raz potwierdza się moja teza:Przystojni faceci mają brzydkie/bardzo przeciętne laski!!to super bo ja jestem przeciętna i bardzo chciałabym mieć przystojnego faceta Hurra ! Dobrze , że jestem brzydka .

przyznam,że skromnie się ubrała,chyba nie chciała sie wyróżniać i przyćmić panny młodej ale ten czarny…już lepsza ta bordowa

gość, 29-04-11, 17:43 napisał(a):gość, 29-04-11, 17:34 napisał(a):gość, 29-04-11, 17:20 napisał(a):gość, 29-04-11, 17:00 napisał(a):Kolejny raz potwierdza się moja teza:Przystojni faceci mają brzydkie/bardzo przeciętne laski!!to super bo ja jestem przeciętna i bardzo chciałabym mieć przystojnego facetaja tez :DTylko że On nie jest przystojny David nie jest przystojny?? Męski, ale zadbany facet, czego chciec wiecej…

czy widzieliście kiedyś tą mimoze uśmiechnietą? wydaje sie ponura i nieprzyjemna mimo całej tej kasy