Kilka dni temu Emilia Komarnicka (32 l.) wyszła za mąż za Redbada Klynstrę. Ślub jednak był cichy i aktorka pochwaliła się nim dopiero po fakcie na swoim Facebooku. Na zdjęciu widać było jedynie niewielką część jej kreacji.

Emilia Komarnicka wyszła za mąż za Redbada Klynstrę

Okazuje się, że suknię ślubną zaprojektowała Viola Piekut. U siebie na profilu na Facebooku pokazała ją w całej okazałości. Bardzo ciepło wypowiada się również o młodej parze.

Ach, tak wiele chciało by się napisać… Czasami jedna wizyta jest początkiem najtrwalszej przyjaźni, każda kolejna staje się pasmem cudownych skojarzeń i sprawia, że zapisuje się w sercu na zawsze!
Emilia Komarnicka-Klynstra i Jej mąż Redbad Klynstra-Komarnicki swój najpiękniejszy sen mają już za sobą… Życzymy Im by trwali przy sobie na dobre i złe i zawsze pozostawali wierni uczuciu, które uczyniło Ich najszczęśliwszymi ludźmi pod słońcem! Tak, mowa o miłości…

Zdradza też parę szczegółów na temat samej sukienki.

A teraz to, do czego zmierzamy od pierwszego zdania… Słów kilka o projekcie sukni, na który od samego początku ogromny wpływ miała sama Emilia. Założenie było proste: ten dzień miał być zgodny z polską tradycją! Koronki sprowadzane z Francji czy Hiszpanii ustąpiły miejsca polskim tkaninom i dodatkom! Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania, suknia okazała się spełnieniem marzeń, a dla nas dodatkowo powodem do wielkiej dumy!

Podoba wam się? Według nas jest przepiękna!