Była uczestniczka programu Top Model postanowiła podzielić się szczegółami dotyczącymi tego, jak naprawdę wygląda program i casting od strony uczestnika.

TEN uczestnik Top Model podbił SERCE Julii Wieniawy

Maja prowadzi kanał na YouTube i jakiś czas temu próbowała swoich sił w programie. Jej marzeniem było zostać modelką, jednak bardzo rozczarowała się po tym co zobaczyła. Z racji tego, że jej umowa o poufności zakończyła się, zdecydowała się nagrać film i wyjawić prawdę o Top Model.

Pierwsza rzecz, która zaszokowała Maje, było to, że w telewizji wygląda to zupełnie inaczej niż to, jak to w rzeczywistości:

Dobierali nas w kilka osób, wchodziliśmy bodajże w pięć osób do zwykłego pomieszczenia , gdzie siedziała komisja i ja naprawdę nie wiem do dzisiaj, kto w tej komisji zasiadał. Podejrzewam, że producenci programu i tak dalej

– tłumaczy.

Autorka vloga dostała się do drugiego etapu castingu i była poproszona o wypełnienie szczegółowej ankiety, która miała około 200 pytań.

Dziewczyna chora na nowotwór i chłopak z Libanu. Oto NOWI bohaterzy Top Model

Zabrali nas na setkę. Największe gó*wno jakie może tylko być. Zabrali nas do jakiegoś takiego ładniejszego pokoju na górze, gdzie było ustawione światło i wielka kamera. Musieliśmy usiąść, kobieta siedziała zza kamerą z naszą ankietą (…) i wypytywała was o wszystko. Wszystkie te pytania miały na celu wyprowadzenie mnie z równowagi, ale w takim sensie, żebym ja się popłakała i nie ukrywam, że im się to wtedy udało

– wyjawia.

Oficjalny casting obył się innego dnia, Maja była poproszona o przyjście w tych samych ubraniach, żeby oglądający program mieli wrażenie, że wszystko dzieje się jednego dnia.

Maja stanęła przed Joanną Krupą, Marcinem Tyszką, Dawidem Wolińskim i Katarzyną Sokołowską . Wspomnienia są dla niej traumatyczne:


O dziwo usłyszałam od „Dżoanny” Kupy, że jestem śliczna, żebym się przedstawiła, wszyscy byli dla mnie mili (…) potem pamiętam, że była taka przerwa, oni siedzą patrzą na mnie, Tyszka złapał się za słuchawkę i nagle zmiana o 180 stopni.

– opowiada Maja.

Maja nie przeszła dalej i nie wytrzymała tego psychicznie, rozpłakała się:

Ja sobie myślę za przeproszeniem spier*dalaj. Trzy minuty temu jechali po mnie jak po szmacie za przeproszeniem, a teraz jest sorry honey weź moją koszulkę

– mówi zdenerwowana.

Na koniec powiedziała:


Podeszła do mnie kobieta z reżyserki ze słuchawką i powiedziała do mnie: Jezu dziewczyno dlaczego, ty płaczesz przecież to jest wszystko ustawione.

– wyjaśnia Maja.

DEMAKIJAŻ OCZU WPŁYWA NA STARZENIE SIĘ SKÓRY!? ZOBACZ JAK ROBIĆ TO POPRAWNIE

Filmik Mai robi ogromną furorę w Internecie, z każdą godziną zdobywa coraz większą ilość wyświetleń.

Czekamy na komentarz od telewizji TVN.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Trochę się pozmieniało 😂🙈

Post udostępniony przez MΛJΛ M 🥀 (@majucha_yt)

Vlogerka wyjawia KOSZMARNĄ prawdę o Top Model: Jechali po mniej jak po SZMACIE