Małgorzata Socha ma za sobą naprawdę intensywny czas. Praca na planie „Brzyduli” z pewnością była dla niej wyczerpująca, jednak wysiłek się opłacił. Aktorka zdobyła Telekamerę. Teraz jednak postanowiła odpocząć z dala od Warszawy.

Małgorzata Socha wyjechała na WAKACJE. Nie wybrała jak inne gwiazdy

Małgorzata Socha – wakacje

Aktorka zdecydowała się na pobyt na Teneryfie. Aktorka podzieliła się zdjęciami z plaży oraz filmikiem z górskiej wędrówki. Na profilu gwiazdy pojawiło się również miejsce dla jej dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława.

Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć Małgorzatę Sochę w naturalnym wydaniu, kiedy przyrządza posiłek dla dzieci usadzonych przy kuchennej wyspie. Ubrana w białą, ażurową bluzkę aktorka nie ma na sobie grama makijażu i z uśmiechem patrzy w obiektyw.

Małgorzata Socha pokazała BANKIET po Telekamerach. Jakie czasy, taka impreza…

Drugie zdjęcie to prawdziwa eksplozja rodzinnego ciepła. Do roześmianej aktorki zanurzonej w blasku słońca tulą się jej dzieci: Staś i Basia. Cała rodzinna scenka rozgrywa się nad basenem.

Moje ananasy – podpisała aktorka.

Telekamery 2021: Małgorzata Socha pastelowym garniturze, Cleo w różowych szpilkach (WIĘCEJ ZDJĘĆ)

Zdjęcie natychmiast wzbudziło zainteresowanie fanów. Aktorce tym razem udało się uniknąć pytań o zasadność podróżowania w czasie pandemii.

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Socha na ściance

Małgorzata Socha/fot. AKPA