Sylwester Wardęga rozpętał prawdziwe piekło polskim youtuberom pom tym, jak wypuścił film na swój kanał „Pandora Gate”. W swoim materiale pokazuje dowody na to, że wielu idoli dzieci wysyłało erotyczne wiadomości do nieletnich dziewczyn.

Marcin Dubiel przerwał milczenie! „Kompletnie odcinam się od Stuarta”

Wardęga nagle przerwał transmisję

Według Wardęgi dopuścili się przestępstwa m.in. Stuart „Stuu” Burton, Boxdel oraz Marcin Dubiel, a o wszystkim wiedziała Fagata.

Sylwester od momentu wypuszczenia filmu organizuje wieczorami live’y, podczas których komentuje, co się dzieje w internecie. Wczoraj zgromadził aż 430 tysięcy widzów, osiągają tym samym rekord polskiego internetu. Natomiast niespodziewanie influencer zakończył live’a niepokojącymi słowami.

Już są pierwsze konsekwencje dla Marcina Dubiela i Boxdela. Oni kończą z nimi współprace

Wardęga nagle zaniemówił, kiedy dostał wiadomość w telefonie. Wziął oddech i przekazał, że musi zakończyć transmisje w tym momencie:

Dobra, ja zakończę live’a teraz, bo muszę się czymś zająć, coś sprawdzić — powiedział Wardęga.

Lexy Chaplin komentuje film „Pandora Gate”. O wszystkim wiedziała, a nic nie zrobiła?

@freak_video_shots #pandoragate #famemma #wardega #sylwesterwardega #sawardega #konopskyy #watahakrulestwo #stuu #fagata #boxdel #goats #amadeuszferrari #amadi ♬ dźwięk oryginalny - freak_shots

Po chwili dodał: „Przerosło mnie to wszystko. Dostałem informację, że ktoś sobie coś zrobił, ale już jest ok”. Później Sylwester, aby uspokoić widzów, wyjaśnił wszystko na swoim InstaStories:

Przepraszam, że byłem taki zaniepokojony pod koniec transmisji live, ale ktoś przekazał Monice informacje, które okazały się całkowicie błędne. Miało to prawdopodobnie wzbudzić moje współczucie. Potrzebuję odpoczynku i się wyspać, by trzeźwo patrzeć na sprawy. Kolejna transmisja po filmie Konopa – napisał.

 

@shots4tv Wardęga dostaję mocną informacje od oskarżonego #pandoragate #wardega #konopskyy #dubiel #stuu #boxdel #afera #dc #viral #foryou #fyp #djpallaside ♬ The Beach - Instrumental - mxpheebz