Weronika Książkiewicz miała parę związków, które nie zakończyły się dobrze. Ma za sobą głośny rozwód z Krzysztofem Latkiem, z którym kłóciła się o opiekę nad synem, Borysem.

Nowy partner Weroniki Książkiewicz

Weronika Książkiewicz w skąpym bikini. Ma zachcianki: „Mam ochotę na lody, makaron, pizzę…”

Następnie aktorka zaczęła spotykać się z aktorem Markiem Bukowskim. Ich związek był zaskoczeniem, bo aktor zaledwie kilka miesięcy wcześniej rozwiódł się z żoną po 20 latach małżeństwa.

Weronika Książkiewicz wstawiła wakacyjne zdjęcie z synem. Jaki już duży!

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Weronika Książkiewicz ma kolejnego partnera. Dzisiaj aktorka rozwiała wszelkie wątpliwości i pokazała swoją drugą połówkę. Wyżaliła się, że przez koronawirusa nie może się teraz z nim spotkać:

Normalnie nie dziele sie takimi zdjęciami ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna , próbuje zachować spokój ale troche juz wariuje i chodzę po ścianach krótko mowiac straszne tęsknie . HEZI you are my treasure, I miss you so much…. naprawdę mi odbiło ze cos takiego wstawiłam 😂😂😂. Czy jest tu ktoś kto tez tak został rozdzielony ? Jest to bardzo ciężkie ale wierze w to ze to co sie teraz dzieje połączy juz na wieki . AMEN – napisała Książkiewicz.