Weronika Rosati wielokrotnie podkreślała, że jej idolką jest słynna Elisabeth Taylor. To dlatego właśnie swojej córeczce nadała imię Elisabeth. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Viva” gwiazda znów postanowiła się do tego odnieść.

Weronika Rosati opowiada o życiu w USA

Okazuje się, że choć 4 letnia córka Rosati „ma świadomość” po kim ma imię, to wciąż nie zdaje sobie sprawy, że jej aktorka nie żyje.

„Schudłam, mam lepsza skórę, włosy i samopoczucie”. Weronika Rosati zdradza, jaką dietę stosuje

Tłumaczyłam jej, że ma imię po Elizabeth Taylor, która była piękną, mądrą kobietą i wspaniałą aktorką. Miałyśmy zresztą zabawną sytuację. W hotelu, w którym się zatrzymaliśmy, był basen dla dzieci i Ela nie chciała wyjść z wody. Długo ją namawiałam, w końcu użyłam ostatecznego argumentu: „Kochanie, zbieraj się szybko, bo jedziemy do domu Elizabeth Taylor”. „Naprawdę jedziemy do domu Elizabeth Taylor?!”, zawołało z wody moje dziecko. Natychmiast zadziałało – wspomina i dodaje: Pierwszy raz w życiu znalazłam się w sytuacji, kiedy musiałam wytłumaczyć dziecku, że ktoś nie żyje i nie wiedziałam, co powiedzieć. Jeszcze nie przerobiłam tego tematu, nie chciałam jej zafundować jakiejś traumy, więc powiedziałam, że akurat dziś Elizabeth nie ma. Ela była bardzo rozczarowana. – wyznała Weronika w wywiadzie. 

Wspomniała także, że ich głównymi „rozrywkami” jest stare kino.

Weronika Rosati bez maseczki spaceruje po galerii handlowej. Jej córeczka Elizabeth jest urocza!

Ela jest wychowywana na bajkach i starym kinie. Uwielbiam TCM, gdzie można zobaczyć klasykę Złotej Ery Hollywood, a Ela Disney Channel, więc przeskakujemy między tymi dwoma kanałami. (…) Niedawno byłam z Elą po raz pierwszy [na pokazach filmowych na Hollywood Forever Cemetery – przyp.red.], to było dla niej przeżycie roku. Puszczali „Pół żartem, pół serio” z Marilyn Monroe, którą Ela uwielbia, ma nawet „jej” sukienkę. Po seansie zrobiłyśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z dekoracją z filmu.

Czyżby wychowująca się w Los Angeles mała Elisabeth będzie chciała pójść w ślady mamy, a może będzie chciała być znana jak Elisabeth Taylor?

 

scena z: Weronika Rosati, SK:, , fot. AKPA

scena z: Weronika Rosati, SK:, , fot. AKPA

scena z: Weronika Rosati, SK:, , fot. AKPA

scena z: Weronika Rosati, SK:, , fot. AKPA