Wersow, jedna z najbardziej wpływowych influencerek i dziewczyna Friza, opublikowała szczery film, w którym opowiedziała o tym, że zdecydowała się na operację piersi. Relacjonowała cały przebieg, reakcję bliskich oraz to, jak się czuła po.

DRAMA! Deynn KRYTYKUJE influencerkę Wersow, która poleciała do Los Angeles z całą ekipą

Wersow powiększyła piersi

Wersow, czyli Weronika Sowa, zaczęła film od wyznania, że o operacji myślała od kilku lat. Na początku nie miała funduszy, później się bała bólu i opinii innych. Chciała nawet ją ukrywać. W końcu jednak postanowiła, że to zrobi i o wszystkim opowie. Film na YouTubie jest przeznaczony tylko dla osób 18+. Influencerka uważa, że młodsze osoby nie powinny oglądać takich rzeczy, a jednak w gronie jej fanów jest wielu niepełnoletnich widzów.

Myślałam, że uda mi się to zrobić i nie będę musiała się nikomu tłumaczyć (…) Zdecydowałam się na operację powiększenia piersi i nie jest to decyzja, która była nagła, spontaniczna, nieprzemyślana. Jeszcze raz powtórzę, mam 25 lat i już od kilku lat myślałam o tym, żeby taką operację wykonać.

W następnej kolejności nagrywała reakcję Ekipy. Jej chłopak Friz wspierał ją w decyzji. Wiedziała również o tym jej mama, która zaakceptowała to, ale prosiła, żeby nie były za duże. Najgorzej zareagował jej brat.

I ty to zaakceptowałeś chłopie? – zapytał Friza.

Wersow przeszła operację piersi

Wersow przeszła operację piersi fot. YouTube

Friz stracił prawo jazdy! Jaki był powód?

Chłopak odwiózł Wersow do szpitala. Stamtąd nagrała, że jest już po operacji, przeżyła noc i powoli puszcza działanie mocnych leków.

Nie dałam rady ubrać koszulki… Cała jestem pokrojona – mówiła będąc już w samochodzie po wszystkim.

Wersow przeszła operację piersi fot. YouTube

Wersow przeszła operację piersi fot. YouTube

Influencerka zdradziła, że po narkozie bardzo jej się chciało wymiotować. Przez 8 godzin nie mogła też wstawać z łóżka.

Wersow przeszła operację piersi

Wersow przeszła operację piersi fot. YouTube

Wersow nagrała potem, jak się czuła będąc w domu. Chłopak musiał pomagać jej ułożyć się na łóżku. Wiedziała, że czekają ją dni pełne bólu, ciężko będzie jej się umyć.

Kolejne klipy nagrała tydzień po operacji. Chciała jak najszybciej wrócić do normalnej aktywności. Trzy dni brała silne leki przeciwbólowe, a przez 10 dni antybiotyk. Po kilku dniach jednak już spacerowała, a nawet poszła na paznokcie.

Pierwsza noc była tragiczna (…) Te pierwsze dwie noce są fatalne.

Na koniec wyraziła nadzieję, że jej fani zaakceptują tę decyzję.

Sonda

poll-violet

Jakie jest Twoje zdanie na temat operacji plastycznych piersi?

1
Wersow przeszła operację piersi

Jestem na tak. Każdy ma prawo poprawić to, co się mu w sobie nie podoba!

2

Jestem na NIE - warto akceptować siebie takimi jakimi jesteśmy

3
Wersow przeszła operację piersi

To zależy od sytuacji