Deynn, czyli Marita Surma obecna jest w sieci od bardzo dawna. Zaczynała jak blogerka, obecnie jest influencerką i youtuberką, nagrywa razem ze swoim mężem Danielem Majewskim. Deynn zostawiła komentarz pod zdjęciem innej influencerki Wersow, która pomimo koronawirusa, poleciała do Stanów Zjednoczonych.

Uwaga! Bardzo wzruszający film Znikające dzieci. Zagrały w nim: Anna Dereszowska, Roksana Węgiel i Wersow

Deynn krytykuje Wersow za wyjazd do Los Angeles pomimo koronawirusa

Dwa lata temu o Deynn zrobiło się głośno przez „aferę siostrzaną”. Po publicznej kłótni z siostrą, zniknęła na jakiś czas. Wrócili razem z Majewskim już jako małżeństwo, zmienili swój stosunek do obserwatorów i na nowo udało im się odzyskać sympatię fanów.

Wersow natomiast jest influencerką, która pojawiła się w sieci niedawno. Jest dziewczyną Friza, jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Przez ostatni rok nagrywał on codziennie filmy razem ze swoją „Ekipą”. Ostatnio mieli przerwę w swojej działalności. Okazało się, że zaplanowali wyjazd do Stanów – nie odpuścili mimo panującego koronawirusa.

Deynn mówi o tym, czy ma kontakt ze swoją siostrą Klaudią

Weronika Sowa pochwaliła się nawet, że polecieli ostatnim samolotem zanim zamknięto granice. Mimo zaleceń pozostania w domu, na Instastories pokazała jak robi zakupy odzieżowe, czy razem z innymi chodzą jeść w restauracjach. W Stanach jeszcze nie zamknięto wszystkich lokalów gastronomicznych i sklepów, ale wprowadzane są coraz to kolejne restrykcje.

View this post on Instagram

#foodporn 🍔🍟✨

A post shared by WERONIKA SOWA (@wersow) on

Deynn i Majewski odwołali swój urlop na Malediwach przez koronawirusa. Bardziej doświadczona influencerka postanowiła zostawić komentarz pod zdjęciem Wersow.

Tego nie popieram. Werka, ja rozumiem wszystko, ale my, osoby publiczne, w takich sytuacjach powinniśmy świecić przykładem! Stany mieliście w planach długo, okej. My też mieliśmy wyjazd, inne osoby publiczne też miały wyjazdy, nasi obserwatorzy też mieli zaplanowane wyjazdy życia, na które długo odkładali. Kurczę, ogląda Was młodzież z całej Polski. Takie zaje*iste filmy tworzycie… Co do całej sytuacji to pamiętajcie, że w tym przypadku wirus nie jest wypisany na twarzy i nie znamy dnia ani godziny, kiedy możemy go złapać.

Sporo osób poparło wypowiedź Marity. Znaleźli się jednak obrońcy, który twierdzili, że przecież wyjazd mieli zaplanowali od dawna i straciliby mnóstwo pieniędzy.

Deynn opublikowała zdjęcia sprzed 10 lat! Pokazała też Daniela Majewskiego

Ostatecznie Wersow wyłączyła możliwość komentowania zdjęcia.

A Wy po czyjej jesteście stronie? Czy dopóki niektóre lokale są otwarte, powinno się do nich wchodzić bez wyraźnej konieczności? A może Wersow z Ekipą powinni odwołać wyjazd przez pandemię?

Wersow w Stanach Zjednoczonych

Wersow w Stanach Zjednoczonych

Wersow w Stanach Zjednoczonych

Wersow w Stanach Zjednoczonych

Sonda

poll-violet

Wyjazd influencerów mimo koronawirusa do Stanów Zjednoczonych - co o tym myślisz?

1
wersow

Co za nieodpowiedzialność! Wszyscy powinni siedzieć w domu, aby zatrzymać rozwój pandemii!

2

Nie dziwie się, że polecieli, mieli to zaplanowane od dawna i straciliby pieniądze