Od kilku dni w sieci dominują informacje na temat zdrowotnych problemów Kate Middleton. I choć Pałac Kensington wydał oświadczenie, z którego wynika, że księżna poddała się planowanej operacji brzucha i przez następne kilka dni pozostanie w szpitalu pod opieką lekarzy, media i fani royalsów wciąż czekają tylko na nowe informacje.

Co dolega monarchini? Cóż, w brytyjskich mediach nie brakuje spekulacji na ten temat. Niemniej oficjalnych doniesień brak. Szczegóły dotyczące przeprowadzonego zabiegu i rekonwalescencji mają pozostać tajemnicą na prośbę Kate Middleton. A wszystko ze względu na dobro dzieci książęcej pary.

Meghan i książę Harry chcieli się przypodobać królowej, a doprowadzili ją do FURII

Kate Middleton w szpitalu. Wiadomo, jak na te informacje zareagowali książę Harry i Meghan Markle

Czy informacje te nie zostaną także ujawnione księciu Harry’emu i Meghan Markle? Z pewnością nie. Choć synowie króla Karola III (i ich żony) od lat żyją w konflikcie, pewnym jest, że ich losy nie są im obojętne. Jak podaje brytyjski dziennik „The Mirror”, Harry i Meghan martwią się o stan szwagierki. I mimo że nie odnoszą się do wydarzeń publicznie, kontaktują się z najbliższym otoczeniem księżnej Kate i dopytują o szczegóły. Oboje oczywiście życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Dawid Kubacki wraca wspomnieniami do dramatycznych chwil żony: „Serce Marty stanęło o godzinie 9.05”

Księżna Kate czuje się coraz lepiej

Brytyjskie media podają również, że żona księcia Williama czuje się coraz lepiej. I mimo że wciąż przebywa w jednej z londyńskich klinik, podobno ma zamiar… pracować ze szpitalnego łóżka. Co prawda Pałac Kensington zapowiedział, że monarchini do pełnienia królewskich obowiązków wróci najwcześniej po Wielkanocy, ale to wskazywałoby, że nie odpuści sobie ona pracy w stu procentach…

Chrissy Teigen wyznała, że jej 5-letni syn DLATEGO jeszcze nigdy nie jadł WARZYW

Rodzina królewska na premierze nowego filmu z Jamesem Bondem

Rodzina królewska na premierze nowego filmu z Jamesem Bondem