Piotr Woźniak-Starak został znaleziony po pięciu dniach od wypadku na dnie jeziora Kisajno. Jako pierwszy potwierdził tę informację wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński – „Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione„.

Znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

Jak podaje „Fakt”, ciało producenta filmowego znaleziono ok. 5 rano w czwartek na dnie jeziora, które było już przeczesywane wczoraj. Zostało znalezione przez członków Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.

Ostatnie wspólne zdjęcia Agnieszki i Piotra – spędzali razem bardzo dużo czasu

Natomiast przed godziną 12 Prokuratura poinformowała, że ciało zostało zidentyfikowane:

W wyniku przeprowadzonych dzisiaj z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019r. uczestniczył z wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2kk.

– czytamy w komunikacie.

Wypadek na jeziorze, w którym zaginął Piotr Woźniak Starak – jak to się stało?

Zaginiony przebywał na łodzi z 27-letnią kobietą, mieszkanką Łodzi. Jak podaje Fakt, motorówka przewróciła się podczas manewru skrętu. Do wypadku miało dojść około 100 metrów od brzegu. Poruszający się motorówką przebywali w pobliżu posiadłości Jerzego Staraka (69 l.). Biznesmen kupił w tych okolicach 200 hektarów ziemi i urządził tam gospodarstwo stylizowane na kozacką osadę.

Piotr Woźniak Starak był barwną postacią. Żył szybko i mocno (ZDJĘCIA)