Agnieszka Woźniak-Starak spędzała mnóstwo czasu z męże. Mogliśmy ich śledzić na Instagramie jej, jak i Piotra Woźniaka-Staraka. Małżeństwo, kiedy tylko mogło, wyjeżdżało na wspólne wypady ze znajomymi w góry czy, właśnie do posiadłości Staraków na Mazury.

Małżeństwo Staraków

Wzruszające jest też to, że Piotr często wrzucał zdjęcia Agnieszki na swój profil instagramowy podpisując: „Żonka”, „Moja żonka”, czy „Żoncia”. Z kolei na początku prowadzenia Instagrama (od 23 stycznia 2015 roku) udostępniał zdjęcia tylko z żoną… Patrząc na jego profil, potwierdza się, że był w Agnieszce niesamowicie zakochany.

Kolejne zdjęcie jest z 30 lipca. Małżeństwo wybrało się na wspólną kolację do hotelu Bristol. „Zabrałam męża na randkę do mojego ulubionego baru” – napisała prezenterka.

Z kolei ponad miesiąc temu małżeństwo spotkała przykra, a zarazem zabawna sytuacja. W podobnym czasie Piotr złamał nogę podczas swoich 39 urodzin na Mazurach, a tydzień później Agnieszka podczas sprzątania złamała rękę. Wtedy mąż wrzucił zdjęcie ze szpitalnego korytarza: „Moja żona jest the best”. Fani pisali:

  • Nie wierze! Jesteście jak Kopiuj i Wklej!
  • To jest prawdziwe „łączę się z Tobą w bólu
  • Żona idealna wsparcie na 100%
View this post on Instagram

Moja żona jest the best 😉

A post shared by PWSAWS (@pwsas) on

Natomiast najbardziej wzruszającym i udostępnianym zdjęciem obecnie jest, na którym razem bawią się na motorówce: Wojtek Mazolewski, Wojtek Mecwaldowski, Katarzyna Zawadzka i Piotr Woźniak-Starak prowadzący motorówkę i trzymający w ręku kieliszek. To zdjęcie najbardziej oddaje, jakim był człowiekiem… czerpał z życia pełnymi garściami.

Instagram Piotra Woźniaka-Staraka

W mediach głośno było o nagraniu, na którym Agnieszka je bochenek chleba. Mąż wrzucił na swój profil i śmiał się, że jego żona je gluten. „Taka jest prawda moja żona je gluten…. po cichu 😉” – śmiał się Piotr.

Więcej zdjęć w galerii poniżej.