9-letni chłopiec, który wystąpił w filmie podbijającym Internet – powiedział wstrząsające słowa. Chłopiec ze złazami w oczach mówi, że chce się zabić! a wszystko przez to, że jest zastraszany. Jego smutek i łamiące wyznanie otworzyły serca ludzi na całym świecie, którzy postanowili podzielić się dobrem. Teraz już nikt mu nie podskoczy.

Ta kobieta nie tylko posprząta Ci mieszkanie; zrobi to kompletnie NAGO!

9-letni chłopiec z karłowatością chce się zabić przez hejt

Quaden Bayles ma 9 lat i z pochodzenia jest Australijczykiem. Chłopiec cierpi na karłowatość a dokładniej na achondroplazję, która jest genetycznie uwarunkowana. Prowadzi do zaburzenie rozwoju pewnych kości w organizmie. Przez swój wygląd Bayles jest wyszydzany i rówieśnicy mu dokuczają.

Chłopiec w pewnym momencie nie wytrzymał napięcia. Nie ma co się dziwić, ma tylko 9 lat i nie rozumie, dlaczego jest tak okrutnie traktowany. Filmik, na którym ze złami w oczach mówi mamie, że nie che już żyć stał się viralem – a ludzie pokazali, że nie są obojętni na krzywdę.

Quaden zjednoczył społeczność, którą poruszyła jego historia.

Chciałbym móc dźgnąć się w serce. Chcę, żeby ktoś mnie zabił – mówi przez łzy 9-latek 

Biznesmen postanowił skontaktować się z matką chłopca i opłacił wakacje dla ich dwójki do Singapuru, gdzie Quaden będzie uczył się samoobrony. 

 

 

ZOBACZ WIĘCEJ:

TYLKO U NAS! Wiemy gdzie Marcin Dubiel i Lexy aktualnie przebywają, są bliżej niż myślicie

KOSZMAR! Nastolatki kupują toksyczne wypełniacze, a później wstrzykują to w TWARZ (Drastyczne zdjęcia)

Influencerzy zwiększają zasięgi na Instagramie promując się hasztagiem z nazwą śmiertelnego wirusa!