Marcin Dubiel jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego profil na Instagramie śledzi pokaźna liczba Internautów. Dubiel chętnie pokazuje fragmenty ze swojego życia. Mężczyzna ma na swoim koncie kilka skandali i wygląda na to, że właśnie szykuje się kolejny. Marcin na swoim Instagramie przekonuje, że obecnie wypoczywa w słonecznym LA – tymczasem nasza redaktora zauważyła go/albo jego sobowtóra w czwartek 21.02 na ulicach Warszawy.

TYLKO U NAS. Marcin Dubiel na Instagramie jest w LA, a w rzeczywistości w Warszawie. Czy to SOBOWTÓR? (WIDEO)

Marcin Dubiel zamiast w LA przesiaduje w Warszawie?

Marcin Dubiel od wtorku do piątku miał przebywać w Los Angeles. Tak powiedział na livie, którego zorganizował na Instagramie. Razem z nim przebywa dwójka jego znajomych,  Lexy Chaplin i ich kolega, Adam Zaorski. YouTuberzy ze swojego wyjazdu robili wielką tajemnicę, a wygląda na to – że Marcin znajduje się w Warszawie, albo ma swojego sobowtóra. 

Jedna z naszych redaktorek w czwartek wieczorem niespodziewanie zauważyła na ulicach Warszawy Marcina Dubiela w towarzystwie kamerzysty Kuby! Równolegle na InstaStory youtubera mogliśmy oglądać piękne zdjęcia z wypadu do Kalifornii. W piątkowy poranek Marcin, Lexy i Adam nadal zapewniają fanów na Instagramie, że odpoczywają w Los Angeles.

Poprosiliśmy o komentarz samego zainteresowanego, Marcina Dubiela. Odpisał nam o godzinie 11 czasu polskiego, że jest to „najwidoczniej pomyłka, bo jest jeszcze w LA z Lexy i przyjacielem

Wynika z tego, że Marcin Dubiel ma sobowtóra albo skrócił pobyt w Los Angeles. Podkreślamy, że lot do Los Angeles na lotnisko LAX trwa około 12 godzin.

W sekcji komentarzy fani youtubera rozpoznali jego samochodów. Ostatnimi czasu głośno zrobiło się o innej youtuberce, która sfabrykowała swój pobyt na Bali… w IKEA.

Jego samochód i jego płaszcz xd

A Lexy melduje się w amerykańskim pokoju hotelowym, który w rzeczywistości znajduje się w warszawskim Sheratonie. D N O

Pojechali na lotnisko tylko po zdjęcie. Fake wyjazd – komentują obserwatorzy Marcina

Mało tego w komentarzach wywiązała się burzliwa wymiana zdań. Jeden z fanów twierdzi, że Marcin Dubiel przebywa w hotelu w Warszawie. Spostrzegawczy obserwator zauważył podobny zagłówek do tego, jaki miał w swoim pokoju podczas pobytu w jednym z renomowanych hoteli w stolicy.

Marcin Dubiel

Fot.Instagram/adamzaorski
Screen ze strony sheratonwarsaw.pl

Widzicie podobieństwo nie tylko w zagłówku, ale i podłodze? Być może Marcin rzeczywiście przebywa w LA, ale w Internecie nigdy nic nie wiadomo. Dubiel oznaczył na swoim story, że przebywa w „Four Seasons Hotel”.

Zagraniczna youtuberka, która sfałszowała pobyt na Bali zdradziła, że wielu znanych influencerów zostało przyłapanych na podobnej praktyce w celu podbicia lajków. 

Marcin Dubiel

Fot.Instagram/adamzaorski
Screen ze strony sheratonwarsaw.pl

Czy Dubiel szykuje eksperyment, który pokażę – że nie warto wierzyć we wszystko, co zobaczy się w sieci?

Czekamy na efekty.

Marcin Dubiel

Fot.Instagram/marcindubiel

Marcin Dubiel

Fot.Instagram/marcindubiel

Marcin Dubiel

Fot.Instagram/marcindubiel

A Wy, co uważacie o całej sytuacji? Piszcie w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcin Dubiel ociepla swój wizerunek! Fani YouTubera podzielili się na dwa obozy

Idol nastolatek w poruszającym wpisie opowiedział o rozstaniu z dziewczyną

Znana YouTuberka UDAWAŁA, że jest na egzotycznych wakacjach a tak naprawdę