Magdalena Koleśnik dała się poznać szerszej publiczności w serialu „Brzydula” jako Nadia. Można było zauważyć, że cieszyła się sporym zainteresowaniem widzów. Od lat pracuje w warszawskim Teatrze  Powszechnym.

Magdalena Koleśnik o swoich kompleksach

Brzydula 2 niedługo dobiegnie końca. TVN podał do kiedy będziemy oglądać perypetie Uli i Marka

Magdalena Koleśnik teraz udzieliła szczerego wywiadu w „Wysokich Obcasach” w związku z główną rolą w filmie „Sweat„. Poruszyła trudne tematy między innymi o tym, że ma rozstępy na piersiach i starała się z nimi oswoić.

Przez długi czas czułam się pokrzywdzona przez naturę, bo z jakiej racji je mam, skoro nie byłam w ciąży? (…) Kiedyś podczas prób do spektaklu, w którym graliśmy nago, jeden z kolegów powiedział do mnie „no chodź tutaj do mnie z tymi cycuszkami z rozstępami. Były słowami, które w jakimś sensie mnie uzdrowiły. Wydawało mi się, że może ludzie ich nie widzą, że może światło je maskuje. Ale nie, ludzie widzieli, że mam te „słoneczka” i z tego powodu ani mnie nie odrzucali, ani nie lubili mniej – tłumaczy.

Widzowie ZAWIEDZENI nowymi odcinkami „BrzydUli”. „Tej serii nie da się oglądać”

Została zapytana też o ideę wprowadzania koordynatorów nagości na plan filmowy. Wspomina, że podczas grania nago w filmie „Kamienie na szaniec” Roberta Glińskiego zorientowała się, że sama musi o siebie zadbać:

Zorientowałam się, że nikt tego za mnie nie zrobi, więc stanęłam na środku i powiedziałam: teraz będziemy grać scenę z elementami nagości i proszę, żeby ta część ekipy, która nie jest tu niezbędna, wyszła – opowiada aktorka.

Natomiast na innym planie część ekipy jej nie posłuchała i po wielu prośbach stanęła przed nimi i powiedziała: „wypier****ć”.

Kim jest Magdalena Koleśnik?

Urodziła się 27 lutego 1990 r. w Białymstoku. Studiowała Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Po szkole sześć lat temu zaczęła występować na deskach teatrów: Ateneum, Ochoty i Żydowskiego. Jej bratem przyrodnim jest Bartosz Bielenia znany z filmu „Boże ciało”.

Można ja zobaczyć w takich filmach jak: „Miasto 44”, „Kamienie na szaniec” i „Maryjki”. Z kolei w serialach: „Komisarz Alex”, „Brzyd(Ula)”, która dala jej rozpoznawalność.

Brzydula 2. Ula zdradziła Marka. Co zrobi Dobrzański po wyjściu z aresztu?

Fot. x-news

Fot. x-news

Fot. x-news