„Brzydula 2” to bez wątpienia teraz najgorętszy serial w telewizji. Widzowie nie spodziewali się tak dobrej kontynuacji. Jesteśmy świadkami rozpadu małżeństwa Uli i Marka oraz upadku firmy F&D.

Brzydula 2. Co będzie w 48 odcinku?

Violetta Kubasińska przejdzie w „Brzyduli” sporą METAMORFOZĘ

W ostatnich odcinkach Ula przyznała się Markowi, że go zdradziła, a zaraz po tym dowiedziała się, że mąż wcale ją nie zdradza z Nadią.

W najnowszym odcinku zobaczymy, jak Paulina i Aleks dowiadują się o aresztowaniu Marka. Pracownicy firmy F&D coraz bardziej się niecierpliwią i domagają się wypłaty. Nadia na szczęście zachowała zimną krew i przemówiła im do rozsądku. Następnie przyjeżdża do firmy wściekły Aleks i żąda wyjaśnień. Sebastian i Nadia aranżują małe przedstawienie…

Z kolei Ula robi wszystko, żeby wyciągnąć Marka z więzienia i udaje się do banku po kredyt. Nagle Adam dzwoni do Uli i każde jej jak najszybciej wracać do domu. Tam czeka na nią Adam z walizką pieniędzy.

Brzydula 2

Ula Cieplak. Fot. x-news

Brzydula 2. Co dzieje się w 49 odcinku?

Adam po przekazaniu Uli walizki, zaczyna żałować swojej decyzji i przekonuje, że można te pieniądze wydać na coś innego, a Marek i tak w końcu wyjdzie z aresztu. Ula odpowiada, że zrobi wszystko, żeby wypuścili męża i nie jest jej szkoda żadnych pieniędzy.

Maja Hirsch w drodze na plan zdjęciowy – jak się zmieniła Paulina z BrzydUli? (ZDJĘCIA)

W małżeństwie Ani i Maćka też nie ma dobrych wieści. Nagle dostają pozew od Kacpra o zniesławienie. Maciej sprawdza kancelarię, od której dostali pismo i okazuje się, że są najlepsi w mieście.

Marek po wyjściu z aresztu nie chce spotkać się z Ulą. Prosi prawnika, aby nie dzwonił po żonę. Marek zamiast wracać do dzieci, jedzie do Sebastiana. Tam wyznaje przyjacielowi, co zrobiła mu żona. Sebastian nie chce mu uwierzyć, aż do rozmowy telefonicznej z Ulą….

„BrzydUla” WRACA na antenę. Pamiętacie kultową postać Violi Kubasińskiej?

Brzydula 2

Marek Dobrzański. Fot. x-news

Brzydula2

Ula Cieplak i Adam Turek. Fot. x-news

Ula Cieplak i prawnik. Fot. x-news

Brzydula 2

Ania i Maciek. Fot. x-news