Od dłuższego czasu mówiło się o powrocie serialu „BrzydUla”. W końcu okazało się, że produkcja faktycznie będzie miała nowe odcinki i od tego czasu serial był mocno promowany w mediach, a fani serialu jeszcze przed jego rozpoczęciem mogli dowiedzieć się, co będzie się działo w nowych odcinkach i kogo w nich zobaczymy lub kogo zabraknie.

W nowej „BrzydUli” nie zobaczymy ZNACZĄCEJ postaci. „Teraz gra głównie w filmach”

„BrzydUla” znów na antenie – fani zawiedzeni

W sieci nie brakowało komentarzy fanów „BrzydUli”, którzy pisali, że z niecierpliwością czekają, aż jesienią na antenie pojawią się nowe odcinki. Za nami kilka odcinków 2 sezonu serialu i zdaje się, że widzowie są zawiedzeni, o czym dali znać już po emisji pierwszego odcinka.

  • Średnio mi się ten odcinek podoba.

  • Kurczę, trochę się zawiodłam. Mam nadzieję, że się rozkręci, bo ten odcinek był nudny, a tak na niego czekałam.

  • Jestem rozczarowana pierwszym odcinkiem.

  • Tej serii nie da się oglądać – można przeczytać na Instagramie.

Widzowie narzekają nie tylko na nudę, ale również na scenariusz i przedstawienie Uli, w którą wciela się Julia Kamińska.

  • Zrobienie z Uli kury domowej to zły pomysł… Jest śmiesznie, ale szkoda mi Uli, że teraz ona lata za Markiem i zazdrości jak patrzy na ładne i szczupłe dziewczyny… Może się jeszcze wszystko odmieni albo będzie rozwód.
  • Obejrzałam pierwsze minuty i mam serdecznie dość! Jak można robić z kobiety, która jest bardzo inteligentna taką kretynkę?! Do tego znowu zaniedbaną, bo co, bo urodziła dzieci?! Żenujące! I jeszcze wkładanie Uli w buzię jakichś dziwnych „chomiczych” kulek. Jak ktoś przytyje, to tak nie wygląda!! Ten, kto napisał scenariusz, musi cholernie nie lubić kobiet – oburzają się widzowie.

Oglądacie nowy sezon „BrzydUli”? Jakie macie odczucia?

ZOBACZ TEŻ:

W „BrzydUli” pojawi się kolejna, nowa postać. To gwiazda znana widzom „Rancza”

Julia Kamińska pokazała zdjęcie z planu „BrzydUli”. I ZMARTWIŁA fanów serialu

Sonda

poll-violet

Są w porządku czy jest coś do zmiany?

1
Aktorzy na planie

Mi się podoba. Nadal super!

2

Nuda... tego sezonu nie da się oglądać