Adam Zdrójkowski wziął udział w programie „Azja Express”, do którego zaprosił tatę. W show bierze udział także: Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Oliwia Pesta i Krystian Pesta, Wojtek Łozowski i Bartek Kochanek, Angelika Trochonowicz i Luka Trochonowicz, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa oraz Jędrek Gąsienica i Kasia Gąsienica.

Adam Zdrójkowski ZDRADZIŁ jakie ma relacje z Gąsiewską po ROZSTANIU

Adam Zdrójkowski w Azja Express

Zachowanie Adama Zdrójkowskiego jest od dwóch odcinków szeroko komentowane. Widzom nie podoba się to, jak odzywa się do swojego taty, Dariusza Zdrójkowskiego. Młody aktor co chwilę podnosi głos i o wszystko się czepia, kiedy jego tata robi coś na własną rękę.

Już na początku wyścigu Panu Dariuszowi odezwało się kolano, na które kiedyś był operowany. Paulina Krupińska widziała, że tata Adama coraz gorzej chodzi i specjalnie na niego czekała, aby go podwieźć samochodem. Potem Pan Dariusz znów poprosił o „podwózkę”, na co Adam się zdenerwował. Stwierdził, że nadużywa uprzejmość innych uczestników.

  • Oglądałam te sytuacje, myślę, że większość rodziców ma takie same odruchy jak tata Adam. Po prostu chcą dobrze
  • Adam za bardzo się spina
  • Adam to tykająca bomba, powinien iść na jogę albo zjeść snikersa
  • Jak on się zachowuje wobec Ojca? Jakiś szacunek? On sam ma chyba jakieś problemy ze sobą – piszą internauci.

Adam Zdrójkowski skomentował rozstanie z Wiktorią Gąsiewską

Następnie, kiedy Pan Dariusz pytał się ludzi, czy następnego dnia podwiozą ich do wskazanego przez produkcje punktu, Adam był wściekły, że jest zbyt nachalny.

  • To straszne jak syn ciągle beszta swojego ojca…w każdej sytuacji, co by nie zrobił Tata to jest źle.. źle i jeszcze raz źle
  • Przyszła żona Adama ma przefikane
  • Piszczy, wiecznie niezadowolony. Masakra, co za typ – komentują widzowie.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej uderza w Adama Zdrójkowskiego! „Pazerna MIĘKKA FAJA”