W ostatnim odcinku Agenta doszło do poważnej kłótni między dwoma uczestniczkami – Wiolą Kołakowską i Katarzyną Wołejnio. Odpadła też osoba, którą wszyscy podejrzewali o bycie tytułowym Agentem.

Agent Gwiazdy. Mariola Gołota ma szansę na miano nowej Małgorzaty Rozenek

Wiola Kołakowska i Katarzyna Wołejnio pokłóciły się w Agencie

Pierwsze zadanie było bardzo dziwne. Uczestnicy musieli wsunąć bose stopy pod stół i zachować kamienną twarz, gdy pod stołem ktoś będzie ich łaskotać. W pewnym momencie Misiek Koterski dotknął twarzy Marioli Gołoty, która miała zamknięte oczy i chciała w ten sposób oszukać innych.

On mnie dotknął! Fizyczność to jest przekroczenie prywatnej strefy! Tak nie można! – krzyknęła Mariola.

Później uczestnicy oskarżyli ją o wykorzystywanie całej ciepłej wody w domu – brała prysznic tak długo aż się skończyła.

Później doszło do kolejnej afery z udziałem Wioli Kołakowskiej i Katarzyny Wołejnio. Kasia byla zła, że jej koleżanka nie dzieli się z nią informacjami.

Ty jesteś fałszywa jak pies i zawsze byłaś!

Wiola nie pozostała dłużna:

Kasia nie potrafi utrzymać tajemnicy i nie może być moim sojusznikiem. Szczuje wszystkich takim syfem i chamstwem, że się w pale nie mieści!

Z pierwszym zadaniem najlepiej poradzili sobie Wiola i Misiek. Podczas drugiej konkurencji to oni wcielili się snajperów, którzy mierzyli w pozostałych uczestników poruszających się na quadach.

Najbardziej chciałam upolować jedną osobę, była nią Kasia – powiedziała Wiola.

Misiek strzelał w Mariolę – robiła uniki, ale  zapomniała o strzałach, które miała dowieść Marii i Damianowi.

Przed trzecim zadaniem uczestnicy wytypowali Mariolę na lidera chcąc załagodzić konflikt. Musieli pokonać trasę linową. Misiek zrezygnował z zadania.

Wiktor Mrozik – kim jest najbardziej tajemniczy uczestnik 4. edycji Agenta?

Agent – z programu odpadła Mariola Gołota

Ku zaskoczeniu widzów i uczestników, z programem pożegnała się Mariola Gołota, którą wszyscy podejrzewali o bycie Agentem.

Martwiło mnie to, że moja żona odpadła, ale ulżyła mi wiadomość, że nie jest agentem – powiedział jej mąż Andrzej, który został w programie sam.