Poprzedni odcinek Agenta przyniósł wiele emocji. Krystyna Czubówna musiała opuścić program ze względu na stan zdrowia. Zrobiła to też niespodziewanie Edyta Górniak.

Edyta Górniak zrezygnowała z programu Agent-Gwiazdy! Zalała się łzami

W 3. odcinku pierwszym zadaniem uczestników było podjechanie samochodami na rondo tak, aby ułożyły napis Agent – litery znajdowały się na dachach pojazdów. Były nadzorowane przez Michała Koterskiego i Angelikę Muchę. Niestety zadanie nie zostało wykonane prawidłowo i powstał napis… Tnega

AGENT 4

Później uczestnicy chcieli zmiany skarbnika, gdyż uznali, że Andrzej Gołota nie ma własnego zdania decyduje za niego żona Mariola. Po głosowaniu jednak został na swoim stanowisku.

Następnym zadaniem było dopasowanie kluczyków do drzwi – były one przymocowane do zegarków, które wskazywały czas i datę znajdującą się w danym kraju. Na drzwiach były napisy w różnych językach, więc trzeba było je odpowiednio dobrać, dowiadując się jaką strefę czasową pokazuje zegarek. Za drzwiami znajdowały się jokery i immunitet.

Później Kinga Rusin poprosiła 6. ochotników. Musieli oni udzielać odpowiedzi na temat Wysp Kanaryjskich przez krótkofalówki. Mieli gotowe przewodniki z wiedzą o nich, ale zadanie było utrudnione – słuchali ich latając na paralotni. Mariola mimo, że się zgłosiła, nie poleciała – wyznała, że się bała. Ostatecznie z 6 tysięcy udało się zdobyć tylko 1200 złotych.

Edyta Górniak w Agencie o poronieniu i trudnej ciąży. Kto odpadł po 1. odcinku?

Na koniec uczestnicy narzekali na Miśka Koterskiego, który nie do końca współpracował z nimi, Maria Sadowska stwierdziła wręcz, że sabotował zadanie.

Z programem ostatecznie pożegnał się Aleksander Doba.

scena z: Aleksander Doba, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
AGENT 4
agent3
agent4
AGENT 4
agent6