Wielkanocny klimat w wydaniu Kim Kardashian (Instagram)

1-48-R1 1-48-R1

Ta rodzinka słynie z hucznego celebrowania świąt i innych okazji. Każde urodziny, Boże Narodzenie, i inne “wielkie” dni owocują wystawnymi przyjęciami i mnóstwem zdjęć zamieszczonych w sieci – uśmiechy, perfekcyjne makijaże i drogie sukienki obowiązkowe. Jak rodzina Kris Jenner w tym roku spędziła Wielkanoc?

Plotki głoszą, że familia już nie jest tak zgodna jak kiedyś. Kto wie, może jest w tym ziarno prawdy. W grudniu pierwszy raz od kilku lat nie wyszła świąteczna kartka Kardashianów, a w lany poniedziałek jedynie na Insagramie Kim Kardashian (34 l.) wylądowało kilka fotek.

Kimmy pokazała, jak ozdabia pisanki, pochwaliła się posiłkiem z Kourtey Kardashian, babcią, Kanye Westem i Scottem Disickiem oraz załadowała fotografię sprzed lat, na której pozuje z Khloe, Kourt i Robertem Kardashianem – dziewczynki trzymają w rękach koszyczki.

Gdzie tym razem podziały się fotki z Nori?

&nbsp

Easter prep! 🌷🐣🐰🍬

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

I love my grandma!!!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Fam bam

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

   
36 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 07-04-15, 22:30 napisał(a):[/b]Zauważyłyście że dawniej Kim miała taką wielką szczękę? A teraz ma taką drobną twarz. Kolejna operacja plastyczna. Plastic fantastic. Nie jestem w stanie zachwycać się jej twarzą wiedząc, jak bardzo jest przerobionaKiedys byla okropnym pasztetem ze szczeką jak u Tarantino. Teraz mnie zachwyca jej twarz. Cud chirurgii.

[b]gość, 07-04-15, 19:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 19:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 18:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 05:38 napisał(a):[/b]Piekna twarz? Jak co druga ormiankaPiękna Ormianka to co 10 a i tak nie bardzo[/quote]Brzydkie sa bo sa napopowane wszędzie tymi silkonami i widać ze cos robily z twarzą fuj[/quote]Ormianki sa przepiekne, jest o wiele wiecej pieknych Ormianek niz przereklamowanych mysich Polek[/quote]Fakt, ale nie każda Polka jest mysia. Mi np. bliżej do ormiańskiej urody niż typowo polskiej- czarne oczy, długie rzęsy, gęste ciemne brwi i włosy.[/quote]Bo możliwe że masz ormiańskie geny- tak, jak ja- w 5 pokoleniu- a są bardzo silne- wyglądam jak szczuplejsza i smuklejsza siostra Kim….[/quote]no i co z tego, nie wszyscy lubią brunetki, wielu facetów woli blondynki i szatynki i nie będziesz im się podobać. zrozum to wreszcie

Ormianki wcale piekne nie sa. Ot wygladaja jak przecietne latynoski. Wielkie dupy krotkie szyje i krotkie nozki. Do tego niskie owlosione czola. Rzeczywiscie szczyt urody … Smieszne ze tak sie to niekotrym podoba mimo ze wszedzie jest preferowana slowianska albo skandynawska uroda ….To ze nie kazda kobieta na ulicy w Polsce jest zrobiona jak Kardahisanki do swojego programu i wiecznych sesji zdjeciowychnie znaczy ze Polki sa brzydkie. Fakt ze nie maja operacji platyscznych nie znaczy ze sa gorsze.Proponuje popatrzec na foty Kardashianek zanim zaczely wydawac miliony na operacje plastyczne.

Zauważyłyście że dawniej Kim miała taką wielką szczękę? A teraz ma taką drobną twarz. Kolejna operacja plastyczna. Plastic fantastic. Nie jestem w stanie zachwycać się jej twarzą wiedząc, jak bardzo jest przerobiona

[b]gość, 07-04-15, 19:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 19:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 18:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 05:38 napisał(a):[/b]Piekna twarz? Jak co druga ormiankaPiękna Ormianka to co 10 a i tak nie bardzo[/quote]Brzydkie sa bo sa napopowane wszędzie tymi silkonami i widać ze cos robily z twarzą fuj[/quote]Ormianki sa przepiekne, jest o wiele wiecej pieknych Ormianek niz przereklamowanych mysich Polek[/quote]Fakt, ale nie każda Polka jest mysia. Mi np. bliżej do ormiańskiej urody niż typowo polskiej- czarne oczy, długie rzęsy, gęste ciemne brwi i włosy.[/quote]Bo możliwe że masz ormiańskie geny- tak, jak ja- w 5 pokoleniu- a są bardzo silne- wyglądam jak szczuplejsza i smuklejsza siostra Kim….[/quote]Ja natomiast nie raz slyszalam pytania czy nie mam pochodzenia azjatyckiego…. jest dziwne przekonanie ze slowianki maja blond wlosy….a wlasnie ze, nie bo najczesciej byly szatynkami…

[b]gość, 07-04-15, 08:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 05:38 napisał(a):[/b]Piekna twarz? Jak co druga ormiankaPiękna Ormianka to co 10 a i tak nie bardzo[/quote]Brzydkie sa bo sa napopowane wszędzie tymi silkonami i widać ze cos robily z twarzą fuj[/quote]Ormianki sa przepiekne, jest o wiele wiecej pieknych Ormianek niz przereklamowanych mysich Polek

Piekna ta kim. Twarz piękna, oczy zabójcze. Śliczna kobieta, bardzo zadbana

[b]gość, 07-04-15, 18:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 05:38 napisał(a):[/b]Piekna twarz? Jak co druga ormiankaPiękna Ormianka to co 10 a i tak nie bardzo[/quote]Brzydkie sa bo sa napopowane wszędzie tymi silkonami i widać ze cos robily z twarzą fuj[/quote]Ormianki sa przepiekne, jest o wiele wiecej pieknych Ormianek niz przereklamowanych mysich Polek[/quote]Fakt, ale nie każda Polka jest mysia. Mi np. bliżej do ormiańskiej urody niż typowo polskiej- czarne oczy, długie rzęsy, gęste ciemne brwi i włosy.

[b]gość, 07-04-15, 21:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 17:33 napisał(a):[/b]khloe to na bank nie jest corka kardashiana, na fotce z dziecinstwa nie ma zadnego podobienstwa miedzy nia a ojcem i siostramiAle za to bardzo jest podobna do swojego brata Roba jak byli mali wygladali identycznie.Kiedys nawet robila badaniaDNA i wyszly pozytywnie[/quote]Robila badania czy Kris jest jej matką, nie sprawdzali dna ojca !

[b]gość, 07-04-15, 08:06 napisał(a):[/b]Skonczycie o nich juz pisac to jest nudne caly czastylki oniTo po co tu wchodzisz?

Ormianki są piękniejsze od pospolitych Polek sto razy jakie one piękne

[b]gość, 07-04-15, 17:33 napisał(a):[/b]khloe to na bank nie jest corka kardashiana, na fotce z dziecinstwa nie ma zadnego podobienstwa miedzy nia a ojcem i siostramiAle za to bardzo jest podobna do swojego brata Roba jak byli mali wygladali identycznie.Kiedys nawet robila badaniaDNA i wyszly pozytywnie

[b]gość, 07-04-15, 19:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 18:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 05:38 napisał(a):[/b]Piekna twarz? Jak co druga ormiankaPiękna Ormianka to co 10 a i tak nie bardzo[/quote]Brzydkie sa bo sa napopowane wszędzie tymi silkonami i widać ze cos robily z twarzą fuj[/quote]Ormianki sa przepiekne, jest o wiele wiecej pieknych Ormianek niz przereklamowanych mysich Polek[/quote]Fakt, ale nie każda Polka jest mysia. Mi np. bliżej do ormiańskiej urody niż typowo polskiej- czarne oczy, długie rzęsy, gęste ciemne brwi i włosy.[/quote]Bo możliwe że masz ormiańskie geny- tak, jak ja- w 5 pokoleniu- a są bardzo silne- wyglądam jak szczuplejsza i smuklejsza siostra Kim….

Twarz Kim to maska

[b]gość, 07-04-15, 18:28 napisał(a):[/b]Na pierwszym zdjęciu trochę jak w sklepie ogólnie sztucznie i błyszcząco ale mówcie co chcecie chciałabym mieć taką beztroskę finansowąOna jest skora zdjeta z fryzjera Kris juz nie pamietam jak sie nazywa ale dwa klony normalnie, Khloe nie ma w ogole ormianskiej urody jak reszta

[b]gość, 07-04-15, 18:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 18:28 napisał(a):[/b]Na pierwszym zdjęciu trochę jak w sklepie ogólnie sztucznie i błyszcząco ale mówcie co chcecie chciałabym mieć taką beztroskę finansowąOna jest skora zdjeta z fryzjera Kris juz nie pamietam jak sie nazywa ale dwa klony normalnie, Khloe nie ma w ogole ormianskiej urody jak reszta[/quote]Ten fryzjer, o którym piszesz to najprawdopodobniej Alex Roldan. Faktycznie, Khloe jest łudząco do niego podobna.

[b]gość, 07-04-15, 17:33 napisał(a):[/b]khloe to na bank nie jest corka kardashiana, na fotce z dziecinstwa nie ma zadnego podobienstwa miedzy nia a ojcem i siostramiA nos?

Na pierwszym zdjęciu trochę jak w sklepie ogólnie sztucznie i błyszcząco ale mówcie co chcecie chciałabym mieć taką beztroskę finansową

khloe to na bank nie jest corka kardashiana, na fotce z dziecinstwa nie ma zadnego podobienstwa miedzy nia a ojcem i siostrami

Kourtney jaka ladna 🙂 a Kim jakby maske miala O.o

Jej twarz mnie przeraża. Co ta dziewczyna ze sobą zrobiła?

[b]gość, 07-04-15, 10:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 10:25 napisał(a):[/b]Niezłe przygotowania…. Pisaneczki… Ciekawe czy u spowiedzi przed Wielkanocą była!święta już dawno straciły jakikolwiek wymiar duchowy.[/quote] W jej kościele nie ma spowiedzi, bo to ewangelicy.

[b]gość, 07-04-15, 10:25 napisał(a):[/b]Niezłe przygotowania…. Pisaneczki… Ciekawe czy u spowiedzi przed Wielkanocą była!święta już dawno straciły jakikolwiek wymiar duchowy.

kanye ma czarne pisanki hehe

[b]gość, 07-04-15, 12:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 10:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 10:25 napisał(a):[/b]Niezłe przygotowania…. Pisaneczki… Ciekawe czy u spowiedzi przed Wielkanocą była!święta już dawno straciły jakikolwiek wymiar duchowy.[/quote]W jej kościele nie ma spowiedzi, bo to ewangelicy.[/quote]Nie tlumacz tepej dzidzie bo i tak nie wie kim sa ewangelicy, teraz bedzie musiala szukac w wikipedii

Niezłe przygotowania…. Pisaneczki… Ciekawe czy u spowiedzi przed Wielkanocą była!

Kourtey wygląda najlepiej, najbardziej naturalnie. Kim przestaje przypominać samą siebie, a nie ma w tym nic atrakcyjnego.

babcia przynajmniej normalny kolor ma a nie spalona na frytę

Skonczycie o nich juz pisac to jest nudne caly czastylki oni

[b]gość, 07-04-15, 08:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 05:38 napisał(a):[/b]Piekna twarz? Jak co druga ormiankaPiękna Ormianka to co 10 a i tak nie bardzo[/quote] Brzydkie sa bo sa napopowane wszędzie tymi silkonami i widać ze cos robily z twarzą huj

[b]gość, 07-04-15, 05:38 napisał(a):[/b]Piekna twarz? Jak co druga ormiankaPiękna Ormianka to co 10 a i tak nie bardzo

Czizaz jaki pustak! Cała ściana obwieszona okładkami z 2 własną gębą. Narcyzm w czystej postaci powinien nosić nazwę kimizm

Piekna ma twarz

Piekna twarz? Jak co druga ormianka

cos sie jej dziwnego z twarza dzieje

[b]gość, 07-04-15, 08:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 08:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 07-04-15, 05:38 napisał(a):[/b]Piekna twarz? Jak co druga ormiankaPiękna Ormianka to co 10 a i tak nie bardzo[/quote]Brzydkie sa bo sa napopowane wszędzie tymi silkonami i widać ze cos robily z twarzą fuj