Książę Harry (39 l.) wyjawił wiele rodzinnych tajemnic na kartach swoich wspomnień „Spare” w styczniu tego roku, a świat dowiedział się o wielkim rozłamie relacji księciem Williamem (41 l.).

Księżna Kate utrzymuje formę dzięki tej aktywności, „William mówi, że jestem szalona”

Jednak prawie rok po premierze książki „absolutnie nic się nie zmieniło”. A już niedługo na rynku pojawi się nowa książka Omida Scobiego „Endgame”, która zgłębia historię i wyjawia nowe, nieznane fakty. Mowa nie o złości czy nienawiści braci, a już o… obojętności.

William vs. Harry

Scobie pisze, że być może bardziej niż kiedykolwiek w historii rodzina królewska ignoruje swoje wewnętrzne problemy na własne ryzyko, ponieważ „częścią akceptacji [brytyjskiej] opinii publicznej jest to, że rodzina królewska jest rodziną narodu.” I nie powinna mieć problemów, jak każda inna rodzina.

Książę William w krawacie ze zrecyklingowanych butelek przyprawił o łzy

William nadał priorytet swojej lojalności wobec monarchii, nawet po cichu współpracując z brytyjską prasą, aby osłabić Harry’ego […] Oni nazywają Harry’ego „uciekinierem”, takie jest zdanie Williama.

W oczach niektórych członków pałacu książę Harry stanowi zagrożenie dla korony, „Jego swoboda wyrażania własnego myślenia poza granicami instytucji uczyniła go wrogiem”. Dlatego dla braci nie ma już odwrotu od waśni.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: