Książę William (41 l.) zaprezentował całkiem nowoczesny i ekologiczny styl. Podczas swojej ostatniej podróży do Singapuru w związku z 3. doroczną ceremonią wręczenia nagrody Earthshot książę Walii miał na sobie granatowy garnitur i niebiesko-biały krawat w kwiaty print. Okazuje się, że krawat ten zrobiony jest ze zrecyklingowanych butelek.

Uroczo! Książę William z (małym klonem) księciem Georgem na meczu rugby

Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem, był FaceTime z moją żoną. I tak, popłakałem się ze szczęścia, ale szczerze mówiąc, był to raczej szok […] Dwa dni temu miałem 7 obserwujących na Twitterze! Zastanawiałem się, dlaczego jest taki duży ruch i tyle zamówień. Sprawdziłem więc Twittera i zobaczyłem wszystkie powiadomienia – oszalałem! Jakiś anioł dowiedział się, że to Wilmok i umieścił informację w sieci […] Jesteśmy bardzo, bardzo małą firmą, więc to po prostu szaleństwo, że książę Walii nosi mój krawat!, wyznał w rozmowie z magazynem People Darryll Wilson, założyciel marki krawatów Wilmok.

Książę William stawia na ekologię

Okazało się, że Książę William kupił krawat londyńskiej marki Wilmok w listopadzie 2022 roku, a w ciągu ostatniego roku nosił go kilka razy. Nie było wiadome jednak, że krawat został stworzony ze zużytych butelek.

Księżna Kate trzyma formę dzięki tej aktywności, „William mówi, że jestem szalona”

Teraz marka Wilmok nie wyrabia się z zamówieniami, gdyż wszyscy zamieniają klasyczne krawaty na te ekologiczne. Mały krok, a znaczy tak wiele. Jacyś chętni na gwiazdkowy prezent dla bliskiego mężczyzny?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: