Księżna Kate (41 l.) jest bardzo aktywna i od początku swojej kariery w rodzinie królewskiej pokazywała swoje sportowe zacięcie. Teraz okazuje się, że jej ulubioną czynnością w wolnym czasie jest pływanie, „Im zimniej, tym lepiej. … Jest ciemno i pada deszcz? Absolutnie to uwielbiam.”

Elegancka Kate miksuje Zarę z Chanel

Księżna Kate przyznała nawet, że jej nawyk „doszedł do tego stopnia, że” jej mąż, książę William (41 l.), mówi jej, „Catherine, zwariowałaś”. Mimo to, nie zaraża się i tryska radością, gdy mówi o pływaniu w ekstremalnych warunkach.

Książę William i Kate Middleton wyjawili tę niecodzienną historię ze swojego życia prywatnego w podcaście swojego kuzyna Mike’a Tindalla „The good, the bad, & the ugly”.

Księżna Kate zacięta sportsmenka

W dalszej części podcastu Mike Tindall żartował na temat kompetetywności Kate Middleton, przypominając sobie, że kiedyś widział ją „grającą w piwnego ping-ponga (ang. beer pong)”.

Księżna Kate w looku doskonałym na jesień – przytulna wełna

Kate Middleton uwielbia aktywności fizyczne i cieszy się, że jej córka od najmłodszych lat uprawia sporty. Wyznała, że w jej dzieciństwie wcale nie miała takiej szansy, „Charlotte uprawia teraz rugby i piłkę nożną”.

Naprawdę miło jest widzieć młodzież, szczególnie dziewczęta, uprawiającą teraz tego typu sporty, wyznała.