Wiktoria Grycan nie ustaje w stylizowaniu się na gwiazdę. Jako wzór do naśladowania obrała sobie Kim Kardashian i Elizabeth Taylor (o której stylu Kardashianka i cała reszta może ewentualnie tylko pomarzyć).

Wczoraj na Instagramie Wiktorii pojawiły się zdjęcia pierścionka. Z podpisu można wnioskować, że Wiki stała się posiadaczką 33-karatowego cacka.

#MyNewBFF #33ct#elizabethtaylor#style#krupp#ring – napisała Grycanka.

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy poddających w wątpliwość oryginalność biżuterii.

Kim Kardashian pierścionek zaręczynowy od Westa ma 15ct i kosztował $1,6! Od tak nikogo nie stać na 30ct – napisała jedna z osób śledzących profil Wiktorii.

Być może Wiktoria chciała nawiązać do słynnego pierścionka z 33,19-karatowym diamentem należącym do Elizabeth Taylor. Pierścionek ten klasy D (najlepsza barwa, tzw. najczystsza biel), czystość VS1 (bardzo małe inkluzje), został sprzedany za 8,8 milionów dolarów w 2011 roku, mimo kilkakrotnie niższej ceny szacunkowej (cytujemy za artykułem Najsłynniejsze diamenty na świecie).

Ponad 8 milionów dolarów? Nawet Kanye West nie był tak hojny…

To nie jedyne odniesienie do Elizabeth Taylor, jakie pojawiło się na Instagramie Wiktorii. Grycanka zestawiła swoją fotkę z turbanem na głowie ze zdjęciami gwiazdy i Kim Kardashian.

#Bath_in_HollywoodStyle – napisała celebrytka.

Czyżby Wiktoria oglądała poradnik dziewczyn Jak Trala la, w którym doradzały, że włosy myjemy w pełnym makijażu;)?

 

 

Wiktoria Grycan chwali się pierścionkiem z brylantem (?)

Wiktoria Grycan chwali się pierścionkiem z brylantem (?)
Pierścionek zaręczynowy Kim Kardashian

Wiktoria Grycan chwali się pierścionkiem z brylantem (?)
Słynny pierścionek Elizabeth Taylor

Wiktoria Grycan chwali się pierścionkiem z brylantem (?)