W najnowszej notce na swoim blogu Michał Wiśniewski zdradził swoje plany na najbliższy okres. Najpierw wigilijna kolacja – Violetta Villas przyjęła jego zaproszenie.

violetta villas ! tak … jest u mnie na wigilii. ma 70 lat i jest największą polską divą w historii. bez wątpienia. te święta spędzi w mojej rodzinie. czy się to komuś podoba czy nie. w każdym razie chcę powiedzieć, że jestem dumny z tego, że taka kobieta, którą wszyscy uwarzają za wariatkę – a jest jak najbardziej normalna – będę miał za gościa na święta.
sprzedałem ponad 600,00 płyt z tą panią i uważam , że to najlepszy dowód na to, że nie jest out
– pisze Wiśniewski.

Lider Ich Troje zajmuje się także nową płytą gwiazdy.

płyta dla niej – to mój prezent na gwiazdkę. jest kochana ! jest niesamowita ! xavier fabienne – zaprojektował jej nowe suknie… blichtru tego nie da się opisać … las vegas ? LAS VILLAS !

Bilety na imprezę sylwestrową do jego klubu zostały wyprzedane, ale Wiśniewski wcale się tam nie wybiera…

extravaganza wysprzedana. są chyba jeszcze jakies miejsca stojące w klubie. ale wątpię by ktoś chciał przestać całego sylwestra. niestety nie będzie nas z anią ponieważ udajemy się na wyspy zielonego przylądka. o ile oczywiście zdrowie /a ma je jak koń/ i lekarz /pazio dr./ pozwoli ,,,

Wiśniewski szukał już kiedyś na blogu dziewczyny dla znajomego czy też prawników. Teraz poszedł o krok dalej – szuka pracy dla matki. Jak wiadomo, miała ona problemy z alkoholem,a także wychowaniem syna.

mama moja ukochana wraca do życia. tym samym do pracy 🙂 szukam pracy dla mojej mamy 🙂 pomóżcie ! chciałbym umieścić cv ale to nie tyle wstyd ile nie ma się czym chwalić. jest uczciwą łodzianką. 100% – gwarantuję swoim nazwiskiem ! – czytamy…