Chcielibyście być na czwartym ślubie Michała Wiśniewskiego?

Nic prostszego, o ile macie 12 tysięcy złotych – tyle bowiem kosztuje bilet na ślub i wesele lidera grupy Ich Troje i Dominiki Tajner.

Jak donosi Super Express w cenę wliczony jest ślub i wesele w hotelu Jabłoń pod Piszem na Mazurach. Zapewniony jest także nocleg po zabawie. Dodatkowo goście będą mogli korzystać z nart wodnych, jachtów, motorówek i quadów.

Artysta, który tydzień temu ogłosił fanom, że ma raka, choć nie czuje się podobno najlepiej, nie zdecydował się odwołać ślubu.

– Michał czuje się słabo. Nie uczestniczy w przygotowaniach, bo głównie leży. Wszyscy się staramy, aby mógł przejść wszystko komfortowo. Razem z lekarzem zdecydowaliśmy, że ślub może się odbyć, chociaż mieliśmy takie myśli, żeby zrobić go później. Ale na pewno nie będzie grobowej atmosfery. Nie będzie to stypa – powiedziała Dominika w rozmowie z gazetą.

Wszystko zdaje się już być zapięte na ostatni guzik. Dominika ma już gotową suknię zaprojektowaną przez Martę Grycan. Świadkową pary ma być Nina Terentiew, natomiast świadkiem – brat Dominiki, Tomisław, który jest skoczkiem narciarskim.

Oprócz orkiestry wystąpią również Justyna Steczkowska i Piotr Rubik.

Oj będzie się działo. A może jednak warto byłoby kupić bilet – co myślicie? 😉

\"Michał

\"Michał