Na pokazie Mohito pojawiła się prezenterka i pogodynka Klaudia Wiśniowska. Gwiazda założyła biało-zieloną sukienkę z kopertowym wykończeniem i ogromnym rozcięciem. Portale plotkarskie rozpisały się na temat jej stylizacji, a kolega po fachu nie pozostawił na niej suchej nitki.

Ciupa i Wśniowska w letnich kreacjach na evencie fryzjerskim (ZDJĘCIA)

Bartek Jędrzejak stwierdził przy zdjęciu Wiśniowskiej, że zawód pogodynki w Polsce coraz częściej kojarzy się z filmami dla dorosłych. Celebrytka nie zgadza się z jego wywodem i zamieściła na swoim profilu długie oświadczenie:

– CHAMSTWO, ZAWIŚĆ, SZERZENIE HEJTU A MOŻE ZAZDROŚĆ? Tak w skrócie można opisać zachowanie tego Pana. Gdy dziś dostałam screena jego płytkiego komentarza na mój temat a może na temat mojej zgrabnej nogi🙈 pierwsze pytanie które zadałam brzmiało „kto to?”… Jeden z portali który zwykle pisze o osobach publicznych negatywnie i każdy ma do tego dystans napisał artykuł na mój temat. I jak widać Pan Bartek nie mógł tego przeżyć (szczerze bez złośliwości współczuje)

– zaczęła.

Przyznała, że Jędrzejak wykazał się nieprofesjonalizmem:

– podejrzewam że uroczy pan pogodynek nie pofatygował się obejrzeć żadnej mojej prognozy które stale i przede wszystkim merytorycznie prowadzę przez ponad 3 lata ani żadnego programu który prowadzę codziennie bo wtedy raczej nie wylałby takiego gorzkiego żalu… Nie rozumiem jak można oceniać ludzi po artykule , jakby nie patrzeć koleżankę „po fachu” i przede wszystkim KOBIETĘ. Jak się okazało tego postu już nie ma ale nic w Internecie nie ginie. I z tego co słyszałam post spotkał się z krytyką(uffff istnieją mądrzy ludzie)

Dostało się także mężczyznom:

– Jak mężczyzna może tak się wypowiadać o kobiecie której nigdy nie poznał z którą nigdy nie rozmawiał ? Poza tym nie widzę nic złego w tych zdjęciach „wystawianie nogi na Angeline” stało się modne już dawno temu i najlepsi projektanci na świecie projektują takie suknie – nie pokazałam nic za wiele , nie świece ściśniętym biustem czy bielizną a raczej piękną opalenizną 🙂

W rozmowie z Kozaczkiem pogodynka i dziennikarska przyznała, że dziwi się, iż Jędrzejak w tak mocny sposób zareagował na jej stylizacje. Twierdzi, że zawód prezentera pogody wymaga także dystansu i poczucia humoru, którego ewidentnie zabrakło jej koledze po fachu. Gwiazda zastanawia się, czy mężczyzna przypadkiem nie chce się wypromować na wykreowanym przez siebie skandalu.

Klaudia Wiśniowska ma NOWĄ fryzurę (ZDJĘCIA)

Zgadzacie się z Wiśniowską? Jej outfit był po prostu seksowny, a nie przesadnie erotyczny?