Zaledwie kilkanaście dni temu Weronika Rosati oficjalnie oświadczyła, że rozstała się ze swoim partnerem, ortopedą Robertem Śmigielskim, a już wywołała prawdziwą medialną burzę. Para, która ma razem półroczną córeczkę Elizabeth, znów znalazła się na językach.

Weronika Rosati ROZSTAŁA się z ukochanym!

Rozstanie zakochanych postanowił skomentować nie kto inny, ale znany ze swojego ciętego języka, samozwańczy „król TVN-u”, Kuba Wojewódzki. Swoimi wynurzeniami postanowił podzielić się na łamach tygodnika „Polityka”, w którym prowadzi kolumnę „Mea Culpa”. Co takiego napisał?

„Weronika Rosati znowu ogłosiła rozstanie ze swym kolejnym partnerem, ortopedą Robertem Śmigielskim. Podobno ortopeda unika ślubu. Kobieta martwi się o przyszłość, dopóki nie wyjdzie za mąż. Mężczyzna nie martwi się o przyszłość, dopóki się nie ożeni”

Szczegóły rozstania Kaczoruk i Wojewódzkiego! Rodzina zaskoczona!

Komentarze na temat ślubu z ust zagorzałego kawalera brzmią jednak co najmniej zabawnie. Pomimo dojrzałego wieku, Wojewódzkiemu nie udało się jeszcze nigdy stanąć na ślubnym kobiercu. Najdłuższy związek tworzył z modelką, Renatą Kaczoruk, do której podobno wrócił po kilkumiesięcznym rozstaniu.