Już od imprezy Samochód Playboya 2007 podejrzewano, że między tą dwójką coś się święci. Wszystko przez fotki, na których para wymienia miedzy sobą uśmieszki i numery telefonów (zobacz naszą wersję tego wydarzenia z fotkami, news Wojewódzki i Sowińska).

Teraz Życie na Gorąco informuje, że Kasia i Kuba wybrali się na randkę. Już raczej nie zobaczymy go z Anią Muchą.

Kolacja nie wyglądała na biznesowe spotkanie. Czułe uśmiechy i spojrzenia prosto w oczy mówiły same za siebie. To randka! – czytamy.

Ta domniemana randka trwała trzy godziny, po czym para wzięła ze sobą \”skrzynkę drogiego alkoholu\” i odjechała samochodem Wojewódzkiego.

Reszty możemy się jedynie domyślać – spekuluje Życie na Gorąco.

Na zdjęciach nie widać między nimi zażyłości, idą raczej daleko od siebie, ale może być to spowodowane chęcią uniknięcia plotek. Pismo nie może uwolnić się od myśli, że byłą i domniemaną obecną partnerkę Kuby coś łączy.

Kasia jest bardzo podobna do jego byłej partnerki Ani Muchy i, podobnie jak kiedyś gwiazda „M jak Miłość”, stara się zdobywać popularność szokując. W prowadzonym przez siebie programie MTV Player wygłasza dość kontrowersyjne opinie.

Na pewno \”kontrowersyjna\” była jej wypowiedź o swoich preferencjach, która wywołała mieszane uczucia naszych czytelników (zobacz newsa Kasia Sowińska sama o sobie).