Po fali krytyki Meg Ryan (62 l.) przez lata ukrywała się przed światłem fleszy. Jedna z najbardziej popularnych aktorek lat 90. przeszła kilka nieudanych operacji plastycznych, które całkowicie zmieniły jej wygląd. Teraz wróciła na czerwony dywan i pokazuje, że po 60-tce można wyglądać subtelnie i sexy!

Odmieniona Meg Ryan powraca do Hollywood

Meg Ryan pojawiła się na ściance z okazji 68. edycji nagród RNE Sant Jordi Awards w Barcelonie. Aktorka zwróciła na siebie uwagę w eleganckiej czarnej sukni wieczorowej, spacerując po czerwonym dywanie podczas wydarzenia. Odkryła piękny dekolt i pokazała zgrabną figurę.

Gwiazda uzupełniła stylizację parą pasujących czarnych sandałów, a jej potargany blond całości dziewczęcego pazura.

Meg Ryan zachwyca na czerwony dywanie

Jej najnowszy film „Co się stanie później”, był jej powrotem na duży ekran po 8 latach nieobecności w Hollywood. Aktorka zagrała u boku Davida Duchownego (63 l.), a także była współscenarzystką i reżyserką filmu.

Dawno niewidziana Meg Ryan „przeraziła swoim wyglądem”

Jej poprzednim filmem był obraz „Ithaca” z 2015 roku, do którego także napisała scenariusz, wyreżyserowała go i w którym zagrała. Rolę w tym filmie dostał również jej syn Jack, którego dzieli ze swoim byłym mężem, aktorem Dennisem Quaidem (70 l.).

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: