Miłośnik t-shirtów, Ben Affleck postanowił nieco odświeżyć swoją garderobę i na wspólny wypad do studia nagraniowego ubrał się w sweter. Ostatnio w mediach fani szeroko komentowali jego niedbałe stylizacje. Podczas gdy jego narzeczona niezmiennie przywiązuje dużą uwagę do wyglądu, aktor zdawał się ostatnio nosić tylko jedną koszulkę. Czyżby wziął sobie krytykę publiczności do serca?

Ben Affleck zmienia styl?

Podczas intensywnych poszukiwań nowego domu, paparazzi nie odstępowali Jennifer Lopez i Bena Afflecka. W zasadzie każde ich wyjście było dokumentowane na zdjęciach. To, co rzucało się w oczy, to fakt, że aktor był widziany tylko w niezbyt efektownych t-shirtach, podczas gdy J.Lo olśniewała w zwiewnych sukienkach.

Jennifer Lopez i naburmuszony Ben Affleck wciąż szukają domu

W sieci pojawiło się wiele komentarzy, że para wizualnie niezbyt do siebie pasuje. Zarzucano Benowi niedbałość, a nawet to, że powrócił do swojego alkoholowego nałogu!

Jennifer Lopez i Ben Affleck oglądają dom ze 123 pokojami! (ZDJĘCIA)

Zdaje się, że Affleck wziął sobie komentarze do serca. Bowiem na wspólny wypad do studia wystylizował się zgoła inaczej. Para postawiła na kolorystycznie podobne elementy stroju. Ben założył szare spodnie i beżowy sweterek, podobnie jak Jen, założyła szare spodnie z wysokim stanem i biały t-shirt. Stylizację piosenkarki podkręcał pasek od Chanel i droga torebka od Hermes.

Los Angeles, CA -, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Sherman Oaks, CA Credit line: STOIANOV-spot-max/vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Beverly Hills, CA -k, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Sunday, May 1, 2022 -Credit line: X17online.com / X17 / Forum

Credit line: [email protected] / MEGA / The Mega Agency / Forum

Credit line: [email protected] / MEGA / The Mega Agency / Forum

, Credit line: [email protected] / MEGA / The Mega Agency / Forum