Ciara (34 l.) i Russell Wilson (31 l.) powiększają rodzinę. Wokalistka na Instagramie poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. To jest trzecia ciąży celebrytki, która ma już dwójkę dzieci, przy czym jedno jest z jej związku z raperem Future’em – z którym związała się w przeszłości. 

WOW. Ciara wygląda super! Piosenkarka drastycznie zmieniła fryzurę (FOTO)

Ciara po raz trzeci w ciąży

Ciara ogłosiła radosne wieści na Instagramie. Wokalistka podzieliła się z fanami zdjęciem na którym mimo, że stoi w sporej odległości od fotografa, wyraźnie widać zaznaczony brzuszek ciążowy. Dumnie wyprostowana celebrytka zapozowała w bikini, stojąc na skalistym wzniesieniu.

Numer 3 – podpisała zdjęcie wokalistka

Celebrytka opowiedziała o tym, jak macierzyństwo wpłynęło na nią jako artystkę podczas wywiadu dla lutowego numeru Vogue Arabia w 2019 r.

Bycie matką dwójki dzieci sprawiło, że poczułam się jeszcze bardziej pewna siebie, dzieci mnie inspirują i dzięki nim jestem nieustraszona – powiedziała w wywiadzie 

Ciężko stwierdzić, w którym miesiącu ciąży jest celebrytka.

Ciara jest dumną mamą dwójki dzieci, dziewczynki i chłopca: Sienna Princess Wilson którą powitała wraz z Russelem w 2017 roku i Zahir Wilburn. Chłopiec ma 6 lat, urodził się w 2014 roku. Russel ma świetny kontakt z Zahir’em, mimo że nie jest jego ojcem. Piosenkarka bardzo często udostępnia na swoim Instagramie zdjęcia dzieci. Wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że uwielbia być mamą.

Ciara na Instagramie informuje, że spodziewa się trzeciego dziecka:

View this post on Instagram

Number 3. 📸: @DangeRussWilson

A post shared by Ciara (@ciara) on

Serdecznie Gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ciara w erotycznej sesji zdjęciowej bez makijażu!

Ciara nie spodziewała się tego po swoim partnerze!

Ciara zdradziła, jak zrzuciła 30 kilogramów (FOTO)