Demi Lovato na początki marca wróciła z odwyku z Hawaii do Los Angeles. Od tego czasu piosenkarka boryka się ze spadkiem formy i nabrała trochę kilogramów. Natomiast widać, że się nie poddaje i ciężko trenuje. Na Instagramie publikuje zdjęcia z treningów boksu i siłowni.

Demi Lovato sporo PRZYTYŁA. Boryka się ze spadkiem formy (ZDJĘCIA)

Demi Lovato ma nowego managera

Po długoletnim leczeniu się z uzależnienia w końcu widać nadzieje w dalszej jej karierze muzycznej. Demi Lovato zaufał ważny człowiek w świecie muzycznym – właśnie podpisała kontrakt ze Scooterem Brownem!

To właśnie on odkrył Justina Biebera i zrobił z niego najpopularniejszego artystę na świecie oraz wypromował Arianę Grande, która obecnie sprzedaje najwięcej płyt na zagranicznym runku muzycznym. Poza tym jest managerem Martina Garrixa, Davida Guetty.

Demi Lovato nie kryje podekscytowania. Od razu po podpisaniu kontraktu, poinformowała w mediach społecznościowych o nowej współpracy.

Ludzie! Dziś spełniły się moje marzenia! Oficjalnie mam nowego managera! I to nie byle jakiego managera, ale jednego i jedynego Scootera Browna! Nie mogę być szczęśliwsza, bardziej zainspirowana i podekscytowana tym nowym rozdziałem z tobą, Scooter! Dzięki za wiarę we mnie i za bycie częścią tej nowej podróży. Zróbmy to!

– napisała Demi Lovato.

Demi Lovato rozstała się z chłopakiem. Z jakiego powodu?

Piosenkarka wielokrotnie przedawkowywała narkotyki i cudem wyszła z tego cało. Długi czas spędziła na odwyku i starała się wyjść na prostą, ale kilkukrotnie wracała do kliniki. Mamy nadzieje, że teraz wyszła już naprawdę na prostą.

Demi Lovato wyszła z ODWYKU. Są jej pierwsze ZDJĘCIA

Wyświetl ten post na Instagramie.

Living that @drewhouse life. #coachella

Post udostępniony przez Scooter Braun (@scooterbraun)

*EXCLUSIVE* Demi Lovato replenishes with juice after a workout Demi Lovato
*PREMIUM-EXCLUSIVE* First pictures of Demi Lovato after rehab stint  **PRINT ONLY** Demi Lovato
45596fa9
33946d91