Joanna Koroniewska (42 l.) jeszcze w początkowych odcinkach „M jak Miłość”, nosiła długie włosy w kolorze ciemnego blondu. Wszyscy byli zaskoczeni, gdy je obcięła i rozjaśniła, jednak ta fryzura dodała jej charakteru. Teraz pokazała się w jeszcze innej odsłonie – krótkim, zadziornym irokezie.

Maciej Dowbor wspomina pierwsze spotkanie z Joanną Koroniewską. „Naburmuszona blondyna wieśniara”

Joanna Koroniewska w krótkich włosach

Joanna Koroniewska podzieliła się z fanami zdjęciem z archiwalnej sesji zdjęciowej sprzed 10 lat dla „Twojego Stylu”. Ma na twarzy mocny, kolorowy makijaż, a uwagę zwraca jej fryzura – włosy ułożone w irokeza.

Asia dodała to zdjęcie ze względu na specjalną okazję – świętuje 500 tysięcy obserwatorów na Instagramie.

To nie jest post sponsorowany. 😂😶Wyjątkowy dzień. Balonów brak. Ciasta też. Nawet nowego zdjęcia nie wrzucam. Na tę okoliczność rzecz jasna. Wybrałam tę fotografię bo TAK się teraz czuję!!!💜❤️🧡💛💚💙🤎W życiuuuu nie myślałam, że tyyyyyle Was tutaj będzie i że nadal Wam się tu u mnie będzie podobać. Właśnie dostałam info, z wiarygodnego źródła ( 😂zachowam je dla siebie 😂🤭😶) że stuknęło mi waśnie pół bańki inaczej #500k followersów!!! Dziękuję Wam za obecność w moim życiu i obiecuję, że Was nie opuszczę!! 🤭😶 – napisała.

Szczuplutka Joanna Koroniewska pozuje w bikini: „Sorry ale powinna pani trochę utyć i zacząć się czesać”

Wyświetl ten post na Instagramie.

To nie jest post sponsorowany. 😂😶Wyjątkowy dzień. Balonów brak. Ciasta też. Nawet nowego zdjęcia nie wrzucam. Na tę okoliczność rzecz jasna. Wybrałam tę fotografię bo TAK się teraz czuję!!!💜❤️🧡💛💚💙🤎W życiuuuu nie myślałam, że tyyyyyle Was tutaj będzie i że nadal Wam się tu u mnie będzie podobać. Właśnie dostałam info, z wiarygodnego źródła ( 😂zachowam je dla siebie 😂🤭😶) że stuknęło mi waśnie pół bańki inaczej #500k followersów!!! Dziękuję Wam za obecność w moim życiu i obiecuję, że Was nie opuszczę!! 🤭😶 Miało być dzisiaj górnolotnie, ale mnie już tak przytłaczają niektóre wiadomości, (wiem z DM-ów, że nie tylko mnie 😓😓😶🤭) że muszę czasem tutaj sobie czasem skoczyć w bok, pod prąd. Jakkolwiek to znaczy. Dziś więc na spontanie #domówkaudowborów z samym @maciej_dowbor po drugiej stronie!!! Czy będzie miło?!? No cóż, z nim NIGDY nie można tego przewidzieć, jedno jest pewne, On i na moim koncie ma zasłużone miejsce, jest NIEMAL integralną jego częścią. Zwłaszcza ostatnio. 😂 Także świętujemy!! 🥂🍾🍻🍹🎂 #500k @twojstylpl @robertwolanski 📷 @kupiszrobert 🤍 #goniawielocha 🖤#2010rok #💖

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Fanom są zachwyceni aktorką w takim wydaniu:

  • Aaaaaa ale fota🔥🔥🔥🔥
  • Ale petarda! 🎉 Super 🧡💛
  • Woooow nie do poznania. Pięknie 💖🔥
  • Cóż więcej powiedzieć, pięknie 😍
  • Asia czy to jesteś Ty? 🙉🤩🔥

Joanna Koroniewska w przejmującym wpisie. Straciła sześć ciąż: „Ból nie do opanowania”

Podoba Wam się Joanna w takiej fryzurze?

 

Joanna Koroniewska w koronkowej mini

Joanna Koroniewska w koronkowej mini fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Joanna Koroniewska robi sobie selfie.

Joanna Koroniewska, fot.Instagram/joannakoroniewska.

Joanna Koroniewska na plaży

Joanna Koroniewska na plaży , fot. Podlewski/AKPA

Joanna Koroniewska w czarnej sukience

Joanna Koroniewska w czarnej sukience SK:, , fot. Baranowski/AKPA