Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wiele razy udowadniali, że mają do siebie ogromny dystans i wielkie poczucie humoru. Dzięki temu przez wiele osób uchodzą za jedną z bardziej zgranych par w show-biznesie. Okazuje się, że choć dziś świetnie się ze sobą dogadują, to na pierwszym spotkaniu aktorka nie zrobiła najlepszego wrażenia na dziennikarzu.

Joanna Koroniewska dodała zdjęcie z czasów studiów. Jest na nim ze znaną aktorką

Maciej Dowbor zdradził, jak poznał Joannę Koroniewską

Para poznała się dzięki serialowi „M jak miłość”, w którym Koroniewska grała jedną z głównych ról. Dowbor miał wówczas zrobić wywiad z aktorką. Ani on nie był tym zachwycony, ani aktorka, kiedy okazało się, że musiała czekać na spóźnionego Dowbora.

Pojechałem na zdjęcia, nagrywać kulisy „M jak miłość”. Byłem na zdjęciach, nagrywałem ze wszystkimi aktorkami. Powiedzieli, że muszę z nią nagrywać. „Z tą wieśniarą to ja nie chcę”. Miałaś wsiowe zdjęcie. (…) Przyjechałem na zdjęcia tak, jak byłem umówiony. Siedziała tam taka naburmuszona blondyna wieśniara, czyli ty. I mówi: „Spóźniłeś się. Długo musimy tu czekać?”. (…) Nagrywaliśmy ten wywiad chyba z 2 godziny, bo nie mogliśmy się skupić. Przyznaj, coś zaiskrzyło. Pomyślałem, jaka fajna dziewczyna, wieśniara z zewnątrz, a w środku sympatyczna, mógłbym się z taką umawiać – wspomniał dziennikarz.

Joanna Koroniewska pokazała swoją łazienkę – fanki marzą o takiej wannie

Na te wspominki wzięło Macieja Dowbora z okazji 20. urodzin serialu „M jak miłość”. Przyznał, że ta produkcja wiele zmieniła w jego życiu i dodał, że spotkanie na planie było jedyną możliwością, by rozwinąć relację z Joanną Koroniewską.

20 lat minęło od pierwszego odcinka „M jak miłość”. Co mnie obchodzi ten serial, to nie jest mój serial, ale zmienił sporo w naszym życiu. Pewnie gdybyśmy się nie poznali na planie, nie mielibyśmy okazji tak rozwinąć tej znajomości. (…) W programach poznałem wiele twoich koleżanek i nic z tego nie wyniknęło. Gdyby nie serial, to byśmy się nie poznali bliżej. Wiele koleżanek nie chciało dać się poznać. Nie wiem, czemu mnie kręciły aktorki. Myślałem, że aktorki są odważne, rozwiązłe i znają różne techniki. A potem się okazało, że aktorki to normalne dziewczyny. Przychodzą do domu i normalna sprawa. Myślałem, że to będzie bajera i pokażesz mi świat, którego nie znałem. Asia mnie przekonywała, że wszystkie aktorki są porąbane. Poznałem inne aktorki, to ty jesteś porąbana, a nie one – wyjaśnił.

Lubicię tę parę?

ZOBACZ TEŻ:

Maciej Dowbor pokazał córki a fani są zdania, że starsza z nich wygląda dokładnie jak babcia

Szczuplutka Joanna Koroniewska pozuje w bikini: „Sorry ale powinna pani trochę utyć i zacząć się czesać”

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na imprezie

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor idą za rękę

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na ściance

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na koncercie

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA