W Sieci pojawił się najnowszy teledysk do numeru „Don’t Call Me Angel” nagrany przez Arianę Grande, Miley Cyrus i Lanę Del Rey, specjalnie na potrzeby kultowego filmu Aniołki Charliego. W teledysku wszystkie trzy wokalistki wystąpiły w seksownych stylizacjach czarnych aniołów! Każda z zupełnie inną osobowością ale bez wątpienia z ogromnym talentem. Koniecznie zobaczcie najnowszy klip i to jak wypadły popularne wokalistki!

Miley Cyrus ze swoją nową dziewczyną, Kaitlynn Carter, w Nowym Jorku (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus, Ariany Grande i Lana del Rey w najnowszym teledysku „Don’t Call Me Angel”

Trójka piosenkarek zapowiadała coś wielkiego już w czerwcu. Fani od tamtej pory z niecierpliwością czekali na efekty współpracy seksownych kobiet. Wczoraj do sieci trafił teledysk do ich wspólnego singla „Don’t Call Me Angel” który już osiągnął ponad 25 milionów odtworzeń.

Pod koniec października do kin wchodzi kolejna filmowa wersja Aniołków Charliego. W rolach głównych zobaczymy Kristen StewartNaomi Scott oraz Ellę Balinską.  Piosenka Don’t Call Me Angel  w wykonaniu Miley Cyrus, Ariany Grande i Lany del Rey jest singlem promującym film.

W teledysku obejrzeć możemy świętą trójcę wystylizowaną na niegrzeczne aniołki, z doczepionymi czarnymi skrzydłami. Z pewnością w takiej estetyce najlepiej odnalazła się Miley Cyrus, która nie schodzi z ust wszystkich fanów szukających skandali. Cyrus rozwiodła się zaledwie po kilku miesiącach małżeństwa z Liamem Hemsworthem, dodatkowo już jest w nowym związku z kobietą – Kaitlynn Carter.

Nie nazywaj mnie aniołem, gdy jestem w rozsypce

Nie nazywaj mnie aniołem, gdy się rozbieram,

Wiesz, że tego nie lubię, chłopcze.

Zarabiam pieniądze i wypisuję czeki,

Więc wypowiadaj moje imię z szacunkiem.

Wszystkie moje dziewczyny odnoszą sukcesy, a ty jesteś naszym gościem – śpiewa z przekonaniem Cyrus.

W klipie piosenkarka walczy w ringu z rozciętą brwią i tańczy na kolanach mocno pokiereszowanego mężczyzny, Lana natomiast rzuca nożami do tarczy. Del Rey również promuje swój najnowszy album, Norman Fucking Rockwell. Szósty studyjny album wokalistki zbiera bardzo dobre recenzje. Ariana Grande jak zwykle wyglądała zachwycająco w błyszczącej sukience i białych skrzydłach.

Myślicie, że piosenka będzie hitem i podbije najważniejsze listy przebojów?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ariana Grande nie dała rady; nie mogła powstrzymać gorzkich łez (VIDEO)

Szczęśliwa Miley Cyrus z nową dziewczyną Kaitlynn na spacerze. Piosenkarka już zapomniała o byłym mężu

Selena Gomez powinna być zazdrosna? Zobacz, co The Weeknd robi z Laną Del Rey!