Miley Cyrus (26 l.) zaledwie po siedmiu miesiącach bycia w związku małżeńskim z wieloletnim partnerem Liamem Hemsworthem postanowiła się rozstać. Decyzja ta spotkała się z ogromnym zaskoczeniem fanów, gdyż nic nie wskazywało na problemy w związku pary. Cyrus znalazła już zastępstwo dla przystojnego aktora. Wokalistka od momentu wydania publicznego oświadczenia widywana jest w towarzystwie Kaitlynn Carter.

Miley Cyrus z nową dziewczyną na gali MTV. Na ręce pojawił się nowy tatuaż; ma związek z Liamem

Szczęśliwa Miley Cyrus z nową dziewczyną Kaitlynn. Wokalistka już zapomniała o byłym mężu?

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter  po raz pierwszy zauważono  po tym, gdy przyłapano całujące się kobiety na pokładzie jachtu we Włoszech, na początku sierpnia. Po rozstaniu Miley z Liamem Hemsworthem, wydaje się, że wokalistka ruszyła naprzód.

Dużo fanów, w szoku po tak szybkim rozpadzie małżeństwa Miley z Liamem zaczęło zarzucać wokalistce, że koniec związku nastąpił z powodu jej niestałych uczuć. Wokalistka broniła się, tłumacząc, że rozwód nie jest przez jej zdradę, a przez uzależnienie Liama od alkoholu i narkotyków.

Prawda jest taka, że kiedy byłam z Liamem, byłam w to zaangażowana. Nie mam nic do ukrycia. Mogę przyznać się do wielu rzeczy, ale zaprzeczam, że moje małżeństwo zakończyło się z powodu zdrady. Powiedziałam to wcześniej i pozostaje to prawdą, kocham Liama i zawsze tak będzie – napisała na Twitterze Cyrus.

Miley i Kaitlynn zauważono w drodze z parkingu samochodowego. Obie kobiety były w doskonałym humorze, ciągle się śmiały. Wydawało się, że doskonale się rozumieją.  Panie miały nawet podobne stylizacje. Miley wybrała prosty biały T-shirt a do niego skompletowała krótkie spodenki dżinsowe. Kaitlynn można było zobaczyć w podobnej, jasnej górze i długich spodniach dżinsowych. Obie jako dodatek miały drogie torebki, od najlepszych projektantów. Miley postawiła na burgundowy model dionysus od Diora, natomiast Kaitlynn wybrała torebkę od francuskiego domu mody Louis Vuitton. Tego dnia dziewczyny wybierały się na lunch z mamą MileyTish Cyrus.

W zeszłym tygodniu Kaitlynn wspierała Miley podczas MTV VMA 2019 r. Widziano je, jak trzymały się za ręce, gdy razem uczestniczyły w after party.

Miley Cyrus

Miley Cyrus zauważona, gdy idzie na lunch z nową dziewczyną Kaitlynn Carter. Fot.Forum/Backgrid USA.

Miley Cyrus

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter – nowa dziewczyna wokalistki. Fot.Forum/Backgrid USA.

Myślicie, że Miley w końcu jest szczęśliwa w związku?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Miley Cyrus wydała MOCNE oświadczenie na temat rozwodu

Miley Cyrus ROZGORYCZONA, po tym jak Liam Hemsworth złożył papiery o rozwód

Miley Cyrus wydała pożegnalną balladę dla Liama Hemswortha!!