Edyta Górniak (46 l.) była gwiazdą minionej edycji programu „Agent”, chociaż zrezygnowała z niego już w drugim odcinku. TVN docenił jej potencjał i zostanie ona główną bohaterką nowej produkcji. Na oczach widzów będzie zdawała prawo jazdy. Teraz stylistka Jola Czaja pokazała sukienkę piosenkarki, którą ta miała na planie ramówki stacji.

Och, jak prawdziwa DIVA! Edyta Górniak zrobi prawo jazdy za milion złotych

Edyta Górniak w bajkowej sukni na plamie ramówki TVN-u

Edyta na zdjęciu stoi tyłem i nie widzimy kreacji w całej okazałości, ale sam jej tren robi wrażenie. Sukienka wykonana jest z tiulu, jej góra składa się z gorsetu z wiązaniem. Gwiazda wygląda w niej jak księżniczka.

Poznajecie, kto jest na zdjęciu? Tajemnica szalonej, bajkowej sukienki wyjaśniona! 😍 Z Edytą Górniak współpracujemy od lat, a teraz miałyśmy okazję spotkać się na planie ramówki TVN! To był mój Secret project, nad którym ostatnio pracowałam ❤️ Diwa jest tylko jedna, a dla wyjątkowej osoby potrzeba było wyjątkowej kreacji. Poszukiwania sukni księżniczki nie były jednak trudne – wybór od razu padł na Laurell 👑 Zgodzicie się ze mną, że @edytagorniak wygląda zjawiskowo! 😘 – napisała stylistka na swoim Instagramie.

Jak donosi Super Express, Edyta dostanie 100 tysięcy złotych za każdy odcinek, czyli za cały sezon wzbogaci się o milion złotych.

W 2007 roku gwiazdą podobnego programu była Doda. Nosił nazwę „Jazda z Dodą” i cieszył się dużą popularnością.

Będzie oglądać zmagania Edyty z kursem na prawo jazdy?

ZOBACZ TAKŻE:

Edyta Górniak pokazała swój rodzinny dom. Nie żyła w luksusach!

Edyta Górniak znów jest sama? Jej wpis na Instagramie nie pozostawia złudzeń

Edyta Górniak wyszła ze szpitala. Już wiadomo, czy był to zawał serca

Edyta Górniak

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edyta Górniak

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA