Edyta Górniak obecnie jest jedną z najbogatszych gwiazd w Polsce. Mimo że jej kariera zwolniła tempa i nie koncertuje już tak często, jak wcześniej to na brak pieniędzy nie może powiedzieć. Stać ją było na zamieszkanie w Los Angeles, a po powrocie na kupienie synowi mieszkania w Warszawie.

Edyta Górniak w Krakowie – poszła do ulubionej lodziarni (ZDJĘCIA)

Wokalistka po powrocie z festiwalu w Opolu udała się na wycieczkę do rodzinnego domu, gdzie się urodziła i wychowywała. Cały pobyt w Ziębicach zrelacjonowała na Instagramie. Pokazała dom, w którym wychowywała ją mama, Grażyna Górniak-Jasik i babcia – Edyta wspomina, że większość wolnego czasu spędziła właśnie z babcią. Z kolei ojca prawie w ogóle nie było w domu, bo koncertował po Polsce.

Bawiłam się na tych schodkach, pamiętam, że nawet nie miałam łopatki. Babcia dała mi starą łyżeczkę i tą łyżeczką bawiłam się w piachu. No i tutaj zaczęła się moja droga. Tu jest mój początek w tych Ziębicach. Nie mogę uwierzyć, jak marzenia małej dziewczynki, przerodziły się w wielką karierę. Przecież ja z tych schodków miałam taką daleką drogę na Broadway. Niewyobrażalnie daleką. Przeszłam ją. Chcę powiedzieć wszystkim, którzy boją się wierzyć. Idźcie po swoje! Życie może was zabrać nieskończenie daleko

– mówi ze łzami w oczach Górniak.

Edyta Górniak znów jest sama? Jej wpis na Instagramie nie pozostawia złudzeń

Edyta wspomniała też o ojcu, z którym nie utrzymuje kontaktu: „Mój tata miał taki motor. Pamiętam, że na nim mnie woził„.

Widzicie, że pochodzę z normalnego miejsca. Może nawet skromnego, biednego. To tu spędziłam swoje pierwsze cztery lata życia

– powiedziała diva.

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, fot. Piętka Mieszko/AKPA scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA