Reese Witherspoon (43 l.) jest jedną z najbardziej lubianych aktorek Ameryki. Pomimo napiętego harmonogramu, jako aktorka i producentka Reese regularnie spędza czas ze swoją rodziną. Witherspoon możemy oglądać na ekranach telewizorów od wczesnych lat jej kariery. Od kiedy aktorka ma starszą córkę, fani nie przestają porównywać kobiet. Bez wapienia widać, że Ava odziedziczyła urodę po mamie. Sprawdźcie najnowsze zdjęcia aktorki wraz z rodziną.

Reese Witherspoon ma 3 nogi, a Oprah Winfrey 3 ręce na okładce Vanity Fair

Renee Witherspoon z córką na spacerze. Kobiety wyglądają jak bliźniaczki!

43-letnia gwiazda Big Little Lies została zauważona przez fotoreporterów, gdy spędzała czas z najbliższą rodziną. Popularna aktorka w towarzystwie męża Jima Toth’a (49 l.) spędziła dzień w Malibu Kalifornii, ze swoimi dziećmi Avą Phillippe (19 l.) i Tennessee Toth (6 l.) Piękna Ava jest owocem związku aktorki z Ryanem PhillippePara poznała się na planie Szkoły uwodzenia. Filmu, po którym kariera Reese ruszyła w niewyobrażalnym tempie. W latach 1999 do 2007 byli małżeństwem, jednak para ku niepocieszeniu fanów postanowiła się rozstać. Powodem miało być to, że mąż aktorki nie potrafił poradzić sobie z rosnącą popularnością Reese, podczas gdy on nie dostawał tak opłacalnych propozycji filmowych.

Gwiazda Legalnej blondynki nie należy do wysokich osób. Tego dnia aktorka pokazała swoje zgrabne nogi ubierając białą spódnicę z wysokim stanem. Do całości stylizacji Reese wybrała jasnoniebieską koszulę, która była rozpięta i podkreślał dekolt aktorki. Reese chroniła się przed promieniami słońca słomkowym kapeluszem z szerokim rondem. Na ramieniu zaś miała brązową torebkę. Jej charakterystyczne blond włosy rozpuszczone, oczy Witherspoon zakryła dużymi, czarnymi okularami przeciwsłonecznymi. Całość uzupełniła białymi, sportowymi butami.

Wzrok wszystkich skupiał się na kopi aktorki, czyli jej młodej córce Avie. Wielu fanów przepowiada młodej kobiecie świetlaną karierę. Córka Reese Witherspoon ma już na koncie kilka wystąpień na czerwonych dywanach, w tym debiut solo – bez mamy.  To samo czoło, jasne włosy, błękitne oczy, lekko zadarty nosek – Ava z pewnością ma zadatki na prawdziwą gwiazdę.

Też widzicie te uderzające podobieństwo?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Oto, jak traktowały się Nicole Kidman i Reese Witherspoon

Reese Witherspoon narobiła tym zdjęciem sporo zamieszania w sieci

Córka Reese Witherspoon wygryzie z biznesu Kendall i Gigi?