Beyonce (38 l.) to prawdziwa diva. Wokalistka w show-biznesie istnieje już jakiś czas i to ona lansuje najnowsze trendy. Każdy jej album jest wyczekiwany przez fanów z niecierpliwością, a bilety na koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki. Bey może pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji – i tak też zrobiła, przynosząc własny alkohol na rozdanie Złotych Globów.

WOW! Beyonce na Złotych Globach wyglądała BOSKO!

Beyonce i Jay-Z z własnym alkoholem na Złotych Globach 2020

Beyonce została nominowana do czwartego Złotego Globu, jednak nie zgarnęła nagrody za piosenkę do najnowszego Króla Lwa. Bey i Jay- Z przyszli efektownie spóźnieni na 77. rozdanie Złotych Globów. Diva i jej mąż darowali sobie czerwony dywan i udali się bezpośrednio na ceremonię.

Najwyraźniej Jennifer Aniston i Reese Witherspoon miały krótką pogawędkę z samą Beyonce, podczas ceremonii rozdania Złotych Globów. Dostały kieliszek szampana, który przynieśli Bey i Jay-Z … a właściwie ich ochroniarz. Mężczyzna został sfotografowany, gdy trzymał dwie butelki szampana Armand de Brignac. Jest to naprawdę luksusowy trunek, godny królowej Bey.

Witherspoon odważył się poprosić Beyoncé o kieliszek, gdy zabrakło wody na ich stoliku.

Reese !? To jeden z wielu powodów, dla których cię kocham. Przy naszym stole zabrakło wody, więc naturalnie poprosiła Jaya Z i Beyoncé o kieliszek szampana – napisała pod zdjęciem Aniston

Na zdjęciu ochroniarz Bey i Jay-Z stoi obok, czekając aż para zajmie miejsce. Za plecami trzyma dwie, nieotwarte butelki szampana. Wybór trunku na taką imprezę jest jeszcze bardziej interesujący, biorąc pod uwagę, że Jay-Z kupił wykupił udziały w firmie Armand de Brignac w 2014 roku. Butelka tego szampana kosztuje około 1500 złotych! 

Jennifer Aniston Reese Witherspoon

Fot.Instagram/jenniferaniston

Jennifer Aniston

Fot.Instagram/jenniferaniston

Aniston i Witherspoon nie mogły narzekać na to, że zabrakło wody przy ich stoliku. W zamian, mogły napić się naprawdę wybornego szampana.

Elegancka Beyonce z mężem na rozdaniu Złotych Globów:

Bey przyniosła szampana, bo była pewna że zgarnie statuetkę?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Beyonce na nowym zdjęciu z BLIŹNIAKAMI. Jesteśmy w SZOKU, że tak urosły!

Brad Pitt w końcu wyznał, co go łączy z Jennifer Aniston!

Ale przystojniak! Reese Witherspoon z 16-letnim synem Deaconem (ZDJĘCIA)