Kamila Porczyk to fitness fotomodelka oraz pięciokrotna zdobywczyni Mistrzostw Świata Fitnessu. Kamila mieszka w Niemczech, w Polsce zdobyła popularność dzięki wygranej w telewizyjnym show „Gwiezdny cyrk”.

Kamila Porczyk, mistrzyni świata fitnessu, opowiada o drakońskiej diecie przed zawodami

Porczyk walczyła w MMA już kilka razy, a dwa lata temu wzięła udział w słynnym show Ninja Warriar w Niemczech. Program narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą się zmierzyć z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Aby go pokonać, nie wystarczy siła mięśni. Ten tor to sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha oraz sprawności fizycznej.

Po ciężkich castingach Kamila Porczyk dowiedziała się, że wystąpi w pierwszej edycji tego programu w Polsce. Wcześniej sumiennie przygotowywała się do startu i ćwiczyła na siłowni swoją kondycję. Efekty jej zmagań będzie można zobaczyć już jesienią w telewizji Polsat.

Seksowna Kamila Porczyk szykuje się do walki MMA

W tego rodzaju zawodach lepiej sprawdzają się mężczyźni, bo są silniejsi fizycznie. My, kobiety, mamy słabsze dni. Jednak ja nie chce odstawać od nikogo, więc daje sobie niezły wycisk na treningach – mówi Kamila.