Siostry Kardashian wylansowały modę na noszenie dwóch warkoczy zaczynających się od czoła oraz małego koczka na środku głowy zrobionego z połowy włosów, reszta ma być rozpuszczona.

Żona Roberta Lewandowskiego nieczęsto zmienia fryzury i nie eksperymentuje z uczesaniami. Najczęściej widzimy ją w rozpuszczonych lub związanych włosach.

Przed chwilą na Instagramie trenerki pojawiło się jej nowe zdjęcie. Ania promuje swoje batony, które dadzą Wam niezłego kopa energii. Internautki skupiają się jednak na jej fryzurze.

O dziwo, komentarze są pochlebne. Panie piszą, że Ania w takiej fryzurze wygląda świetnie. Oczywiście znajdzie się jeszcze kilka internautek, które zarzucają trenerce, że pomysł z batonami skopiowała od… Ewy Chodakowskiej.

Podoba się Wam?

Oferta @foods_by_ann stale się poszerza. Z myślą o Was❤️ wyszukuję nowe, ale sprawdzone i używane przeze mnie produkty….👉🏻Nie bez przyczyny jako jedne z pierwszych produktów, które wprowadziłam były batony. Od dawna przygotowywałam je sama w domu, ponieważ jako sportowcy💪🏻💪🏻💪🏻 potrzebujemy dobrego i zdrowego zastrzyku energii💥💥💥💥 przed planowaną aktywnością💪🏻. Komponowałam, miksowałam i łączyłam nowe smaki, dodając przepisy na bloga. Prosiliście jednak o nowe połączenia smaków. Postanowiłam ułatwić sprawę ..😀i tak oto od kilkunastu miesięcy moje autorskie batony goszczą również w Waszych domach, torebkach i sportowych plecakach 😀😀😀😬 Od niedawna do „batonowej” rodziny Foods by Ann dołączyły trzy nowe smaki: ✔️Kokos&Banan , ✔️Kokos&Kakao i ✔️Banan&Kakao, ✔️Jabłko & Baobab. Lubicie? 😉#hpba #foodsbyann #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Badania wykazują, że kluczem do szczęścia i udanego życia jest pozytywne myślenie, a że dla utrzymania zdrowia fizycznego i psychicznego niezbędnym jest doświadczanie pozytywnych emocji każdego dnia! Dbajmy zatem o siebie i innych, emanując dobra energia 💥💥💥 Czy Ty też tak masz, że każdego wieczoru nie możesz się doczekać… poranka? 🙌🏻 Ciekaw jesteś jakie nowe wyzwania Cię spotkają? Jakich nowych, wspaniałych ludzi poznasz? 🔝 Zastanawiasz jak dobre śniadanie zjesz ze swoimi bliskimi, mężem, dziećmi, przyjaciółmi? 🍲❤️👶 Komu powiesz miłe słowo? ✨🤘🏻 Do kogo się uśmiechniesz ? 😉 Kto uśmiechnie się do Ciebie? 😀 Kogo zmotywujesz lub dla kogo będziesz inspiracją? 💪🏻💥 Jeśli czytasz te słowa i myślisz, że to o Tobie, to znaczy, że jesteś także pozytywnym szczęściarzem😉 #motivationbyann #motivation #positive #fit #fitmom #positive #goodmood #goodday #hpba #annalewandowska #healthyplanbyann Studies are showing that the key to happiness and successful life is positive thinking, and to maintain physical and mental health is essential to experience positive emotions every day! Let us keep ourselves and others expose to good energy 💥💥💥 Do you also now that feeling when every night you can not wait until the next morning?🔝 Are you curious what new challenges you will encounter? What new, wonderful people will you meet? Wondering how good your breakfast with your loved ones will be? With your husband, children, friends? Who will tell you a nice word? To whom will you smile😀 Who will be smiling to you? Whom do you motivate or inspire? If you read those words and think it's about you, then you are very lucky 💥💥💥

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)