Nie wiemy czy jest się z czego cieszyć – muzyka rodem z remizy znów zaczyna być popularna. Jak pisze portal Wirtualnemedia, magazyn Disco ponad wszystko nadawany przez kanał Viva Polska, od początku emisji podniósł oglądalność stacji aż dwa razy. Z odcinka na odcinek liczna fanów tego programu rośnie.

Magazyn Vivy nawiązuje do dawnych programów emitowanych przez Polsat, gdy w niedzielne przedpołudnia serwował widzom Disco Relax.

Disco ponad wszystko prowadzi Dariusz Daro Rusin. Prezenter w towarzystwie uroczych dziewcząt zapowiada premierowe kawałki disco polowych wykonawców. W magazynie można obejrzeć również wywiady i relacje z imprez.

Moda na disco polo tak naprawdę nigdy się nie skończyła – wie to każdy, kto w letni weekend znajdzie się w pobliżu ogródków działkowych lub osiedli domków jednorodzinnych, których mieszkańcy grillują przy melodiach choćby zespołu Boys. Muzycy z tych grup dorobili się na disco sporych fortun. Stać ich na fajne \”bryki\”, lansiarskie ciuchy i rozrywki. Z pewnością znajdą liczne grono naśladowców wśród młodszych wykonawców disco polo.

A propos starszego pokolenia – w dzisiejszym odcinku programu TVN Turbo Zakup kontrolowany lider grupy Boys radzi się Adama Kornackiego, jak dobrze zainwestować grubą kasę. \”Ma do wydania ponad pół bańki na cztery kółka. Co Adam mu zaproponuje?\” – czytamy w zapowiedzi programu. Na zdjęciach niżej macie kilka takich propozycji. Żyć nie umierać przy dźwiękach disco polo:)

A co Wy sądzicie o modzie na muzykę disco polo? Głosujcie w sondzie!

\"\"
Daro z koleżankami
Foto: www.viva-tv.pl/shows/disco-ponad-wszystko

\"\"
www.viva-tv.pl/shows/disco-ponad-wszystko

\"\"
www.viva-tv.pl/shows/disco-ponad-wszystko

\"\"
www.viva-tv.pl/shows/disco-ponad-wszystko

\"\"
Marcin Miller z zespołu Boys
Foto: tvn.pl

\"\"
Foto: tvn.pl

\"\"
Foto: tvn.pl

I jeden z discopolowych hitów – Żono moja, piosenka w wykonaniu zespołu Masters.