Quebonafide po ponad roku przerwy wrócił z nową płytą. W nowych singlach przyznał się, że po wielkim sukcesie z  Taco Hemingway’em popadł w depresję. Natomiast nie to zszokowało fanów, a jego wizerunek…

Queboanfide -SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ

Co się dzieje z QUEBONAFIDE? Pokazał się z Natalią Szroeder i wystąpił w „Dzień Dobry TVN”

Zniknęły jego tatuaże na szyi i rękach oraz przez cały ten czas chodził w tej samej niebieskiej koszule, którą miał na legitymacji szkolnej. Tłumaczył, że nie jest to jego nowy image, a po prostu wrócił do swojego starego wyglądu. Zaczął chętnie pokazywać swoją dziewczynę, Natalię Szroeder na swoim profilu instagramowym, a jego występ w „Dzień Dobry TVN” przejdzie do historii – kiedyś byłoby nie do pomyślenia, żeby Kuba Grabowski wystąpił w telewizji.

Co się dzieje z QUEBONAFIDE? Pokazał się z Natalią Szroeder i wystąpił w „Dzień Dobry TVN”

Quebonafide 1 kwietnia wypuścił kolejny teledysk do piosenki „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”, w którym wraca do starego wizerunku, czyli z czasów płyty „Egzotyki„, czy „Taconafide„. Dopiero teraz dowiaduje się też, co oznaczał film rapera „CTK Creeps”, w którym raper oprowadza widzów po „swoim mrocznym domu” i reklamuje produkty z Allegro. Dla bardziej spostrzegawczych na końcu filmu „CTK Creeps” pokazany jest ekran komputera, z którego można odczytać, że za reklamę dostanie milion złotych od Allegro i wszystko przekaże na cele charytatywne.

W nowym teledysku do piosenki „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” Quebonafide informuje na co przekaże pieniądze z kampanii reklamowej:

Całą tę kwotę postanowiłem przeznaczyć na cele charytatywne: zakup instrumentów muzycznych dla dzieci i młodzieży z Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie, wsparcie dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie na zakup nowych boksów, zakup aparatu do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków na potrzeby Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz remont i wyposażenie siedziby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie, zajmującego się opieką nad dziećmi pochodzącymi z rodzin dotkniętych ubóstwem, niewydolnością wychowawczą rodziców oraz problemami alkoholowymi. Pozostałe środki wesprą ogólnopolskie działania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Brawo! Quebonafide POMÓGŁ dzieciom!

Natomiast jeśli chodzi o wizerunek, już na samym początku teledysku Quebonafide żegna się ze starym wizerunkim. Ściąga okulary, perukę i zrywa sztuczną skórę, którą miał przez ten cały czas przyklejoną do szyi. Następnie kobiety ściagają z niego ubrania i ukazują się jego stary wizerunek.

Raper przywołał również wywiad w programie „Dzień Dobry TVN” – pokazał scenę, z której internauci się śmiali, czyli kiedy prowadzący: Marcin Prokop i Dorota Wellman go przytulają. Podczas wywiadu widzimy też podpalającego się człowieka, co jest metaforą tego, że jego kreacja była wyśmiana w mediach. Internauci tę scenę odebrali również jako zakpienie z Kuby Wojewódzkiego – prowadzący zadaje mu milion pytań i nawet nie daje mu szansy na odpowiedź.

Uderza też w Sebastiana Fabijańskiego, który ostatnio zajął się rapem i wydał parę singli:

Słowo „sukces” sprawia, że chciałby cię zabić każdy. Raperzy rozumiem, ale ku*wa Fabijański?(…) W mojej firmie, bracie, to nie hajs gra rolę/Gdybym się urodził z tak zamkniętą głową, pewnie raczej też chciałbym zostać aktorem/Tylko po to, by jak najrzadziej być sobą – śpiewa Quebonafide. 

Przypominamy, że aktor kiedyś w jednym z wywiadów powiedział, że numery typu „Candy” są sztuczne.

Quebo w NIETYPOWY sposób sprzedaje bilety na koncert