Anna Prus półtora roku temu została mamą i poświęciła się dziecku. Wycofała się z pracy show-biznesu. Teraz wraca do pracy i to z rozmachem!

Anna Prus przez miesiąc była na wyczerpującej GŁODÓWCE

Anna Prus wraca do pracy

Anna Prus urodziła synka Alexandra, z którym spędziła ostatnie miesiące. Czas urlopu macierzyńskiego jednak dobiegł końca i wróciła do pracy. Tym razem możemy oglądać ją w serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, w którym od 5 lat gra w głównej roli m.in. Marek Włodarczyk. Do jego zespołu trafiła Anna Prus. Wciela się w postać podkomisarz Barbarę Kalicką, która przyjeżdża z krakowskiej komendy, poszukując groźnego przestępcy. Tak poznaje kryminalnych z Wrocławia. Baśka chodzi własnymi ścieżkami, jest dobra w tym co robi, nie ufa ludziom. Wydaje się być zarozumiała i mało sympatyczna, ale to tylko pozory. Tak naprawdę powód jest trochę inny, skrywa pewną tajemnicę…

Do tego aktorka rozpoczęła właśnie zdjęcia do nowego filmu „Miłość na cztery łapy”. Zobaczymy tam również: Basię Kurdej-Szatan, Philippa Tłokińskiego, Michała Koterskiego i Mateusza Banasiuka. 

To Radek Majdan zerwał z Anną Prus

Anna Prus zagrała m.in. w takich filmach i serialach jak: „Wojna polsko-ruska”, „Dywizjon 303”, czy „Pitbull”. Aktorka jest też znana za wschodnią granicą. Wystąpiła w głównej roli w filmie rosyjskim pt.  „Jedynka” i  zdobyła aż dwie prestiżowe nagrody na tamtejszych festiwalach filmowych. 

Anna Prus w serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”

Anna Prus w serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”

Anna Prus w serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”