Klaudia Surma to siostra Deynn. To ona właśnie jest odpowiedzialna za całą burzę wokół Marity. Kim jest?

Szokujące wyznanie siostry Deynn. W panice zadzwoniła na policję

Na początku było oburzenie. Jak Marita mogła zrobić coś takiego własnej rodzinie, własnym siostrom. Później sytuacja się odwróciła i coraz więcej w Internecie jest komentarzy, które zarzucają Klaudii, że chciała się wybić i że zrobiła to dla tzw. fejmu. Wiele osób zarzuca też jej, że upubliczniła prywatną, rodzinną sprawę. A to jest niedopuszczalne. Kto na tym zyskał?

Jak na razie Klaudia, bo aktualnie jej Instagram rośnie z prędkością światła, a fanów wciąż przybywa. Jeszcze wczoraj wieczorem miała ich 90 tysięcy, dzisiaj rano jest już ich 105 tysięcy. Cała historia sprawiła, że komentarze się mnożą i mnożą i jest ich coraz więcej. Wszyscy chcą się wypowiedzieć, po której stronie stoją. Maricie obserwatorów ubywa – Klaudii przybywa. Ale nie brakuje też osób, które potępiają zachowanie Klaudii:

Wielki podziw za to co robisz dla Natalki !

– brzmią komentarze.

Jest odpowiedź Deynn na zarzuty siostry!

Czy można zatem stwierdzić, że wybiła się na krzywdzie siostry? Jeszcze wczoraj Klaudia na swoim Instastory chwaliła się wyświetleniami jej jednorazowego wpisu na blogu. Dzisiaj już blokuje możliwość komentowania pod niektórymi fotkami na Instagramie… Może dziewczyna trochę się zagubiła…

Kiedy telefon opowie ci śmieszny żart #świr2 👀

Post udostępniony przez Sürma Klaudia (@0morya)

😊

Post udostępniony przez Sürma Klaudia (@0morya)