Rebel Wilson (42 l.) właśnie zaręczyła się ze swoją dziewczyną Ramoną Agrumą po zaledwie 7 miesiącach randek. Okazuje się, że para chwaliła się swoim kolejnym krokiem w związku już na imprezie halloweenowej. Tak, tej, na którą przyszły przebrane za lalki Barbie.

Rebel Wilson największą fanką Igi Świątek

Całowały się w kącie i mówiły wszystkim, jak bardzo są podekscytowane, że są zaręczone , powiedziała wtajemniczona osoba w rozmowie z Page Six.

Para zaręczyła się ponoć kilka tygodni temu. Obie panie noszą diamentowe pierścionki na serdecznych palcach.

Wcześnie Rebel Wilson spotykała się z milionerem i spadkobiercą Budweisera i założycielem Napp’s Dairy Free Ice Cream Jacobem Buschem. Para rozstała się w lutym 2021 roku po około roku spędzonym razem.

Rebel Wilson zaręczona z dziewczyną

Poszłam na całość i robiłam coś c nazywają „Hot Girl Summer” [Ale] to nie byłam naprawdę ja. Normalnie jestem trochę bardziej konserwatywną dziewczyną […] Umawiała się z kilkoma osobami tego lata i naprawdę miło spędziłam czas, wyznała magazynowi People o lecie 2021.

Rebel Wilson wymienia czułości ze swoją dziewczyną

W maju tego roku aktorka wyznała, że jest w związku. Swoją narzeczoną poznała przez znajomych. Podobno ​wspólny przyjaciel „znał nas oboje od co najmniej pięciu lat i myślał, że się dogadamy”. Udało się. Jak widać praca swata nie poszła do lamusa.