Wszyscy, przynajmniej ci urodzeni przed rokiem 90. XX wieku, czekają na premierę kontynuacji kultowego serialu „Seks w Wielkim Mieście”. W sieci krąży wiele plotek na temat przyszłości bohaterek i ich partnerów z planu. Jak potoczyły się losy Carrie, Mirandy czy Charlotte? W końcu Samantha Jones już nigdy nie powróci…

Mr Big jednak będzie w kontynuacji „Seks w wielkim mieście”? Słowa aktora dają do myślenia

Dlatego tak wiele szumu wydarzyło się wokół fragmentu scenariusza, który wydostał się przez jakąś życzliwą osobę z planu produkcyjnego.

Parę aspektów jest jednak potwierdzonych. Scenarzyści usadowili bohaterki wygodnie w nowych realiach. W związku z tym, że prasa drukowana praktycznie nie istnieje, Carrie Bradshaw (grana przez Sarę Jessikę Parker), jest aktualnie autorką popularnego podcastu o związkach… I nie jest już z Mr Bigiem!

 

 

Sonda

poll-violet

Będziesz oglądała/oglądał "And Just Like That… "?

Carrie i Big się rozwiedli!

W częściowo ujawnionej scenie Carrie je kolację z Mirandą (Cynthia Nixon), Charlotte (Kristin Davis) i – zamiast Samanthy – z bohaterkami siedzi wieloletni przyjaciel Stanford Blatch (Willie Garson). Ze scenariusza dowiadujemy się, że Carrie narzeka, że ​​po rozstaniu nie jest w dobrym miejscu.

„Czy wcześniej nie radziłam sobie dobrze? … Nagrywałam podcast, myłam włosy. Tak, nie jadłam ani nie spałam, ale przynajmniej czułam się dobrze w małżeństwie. Teraz jestem tylko JEDNĄ Z ŻON, którymi się opiekował?

To już oficjalne! Znamy obsadę nowego „Seksu w wielkim mieście”

Nie wiadomo, co wydarzy się w pierwszym sezonie „And Just Like That…”, wiadome jest to, że nie możemy się doczekać!